Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanko....//

Ubezpieczenie, PUP a ukończone 25 lat, pomóżcie

Polecane posty

Gość zapytanko....//

Ukończylam juz 25 lat, jestem zarejestrowana jako bezrobotna. Nie mam męża. Podobno wszedł od stycznia jakiś przepis, że w takiej sytuacji jak nie mam męża, a ukonczylam 25 lat, to nie mogę już być ubezpieczona na tatę i muszę wziąć jakieś zaświadczenie z Pupu. O co dokladnie chodzi, wie ktos moze? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra123
A który mamy rok ? bo sie pogubiłem z tymi pytaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana81
jezeli juz sie nie uczysz,to nie podlegasz pod ubezpieczenie rodzicow,a nie masz pracujacego meza,wiec pod niego tez nie mozesz podlegac.musisz sie zarejestrowac w pup,zeby miec ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko...//
No tak, już się nie uczę. Jestem zarejestrowana w Pup. Ale podobno jest jakiś przepis, że po ukonczeniu 25 roku w takiej sytuacji nie podlega się już pod ubezpieczenie taty i trzeba mieć jakieś zaświadczenie czy cos? tak mi ktos mowil ale dla mnie to bez sensu. Przeciez jak ejstem zarejestrowana to wiadomo ze mam ubezpieczenie, po co wiec jakis papierek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oksana81
Po to,ze jak bedziesz chciala sie umowic na wizyte panstwowo (czyli na nfz),to musisz przedstawic zaswiadczenie o ubezpieczeniu i wtedy o takie zaswiadczenie musisz poprosic w PUP.Oczywiscie,jak nie planujesz zadnych wizyt,to nie musisz tego dokumentu pobierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko...//
aha, dzięki za odpowiedź. A jak np. bym miala jakis wypadek to co wtedy? Potrzebne to zaswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz miec ksiazeczke
zdrowia z PUP podbita i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfgh
ja pierdole co za tempa krowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko...//
A jak nie mam książeczki zdrowia to co? Dziekuję wszystkim za odpowiedzi. ghfhfgh -- > jak już to "tępa", więc najpierw naucz sie pisac analfabetko, bo tylko sie osmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×