Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość don 66775

PONIZANIE W PRACY!!!!!

Polecane posty

Gość don 66775

SZEFOWA KARZE MI CZYSCIC PODLOGE NA CZWORAKACH I CHODZI KOLO MNIE JAK KOLO JAKIEGOS PSA,STRASZY ZE MNIE WYRZUCI CO ROBIC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACZNIJ JĄ DUPCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfgh
jasne ze tak, oczywiste z bzykac jej sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmara 33
wspolczuje tobie teraz tak trudno o prace,musisz cos z tym zrobic,przeciez nie bedziesz sie tak ponizal przed jakas baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem carolllla
moze masz taki obowiazek sprzatac,ale w taki sposób to juz jest przesada,co to sie teraz dzieje w tych pracach to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cristiann nolo
jak ty mogles sie czlowieku tak upokorzyc przed jakas szmata,ona nie ma takiego prawa tak ciebie traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALKA 35 35
MIALAM PODOBNE PRZEZYCIA W PRACY,KIEROWNICZKA ZLAMALA MOPA I KAZALA MI MYC PODLOGE NA CZWORAKACH ZE SZMATA,TYLKO ZE JA MIALAM TAKA PRACE SPRZATACZKI,WYRZYWALA SIE PEWNIE BO BYLAM MLODA,LADNIEJSZA OD NIEJ,ALE ODESZLAM POZNIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolaloa9090
moja szefowa w butiku NIC nie robi czyta gazety,laptop a ja zasuwam,jak jakas niewolnica,nie podoba mi sie ale co mam zrobic jak w tych czasach trudno o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efrgtyhujiklo
z takim podejsciem,ze trzeba calowac czyjas dupe by pracowac nic sie w Polsce nie zmieni.Polska debilna mentalnosc,sluzacej i pomiatacza.Zal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek dzs
co sie dzieje z tymi babami szefowymi,ciekawe dlaczego one tak traktuja swoich pracowników,mój kolega tez mi sie skarzyl na swoja przelozona,ze musi tyrac jak wól a ona sobie po sklepikach jezdzi i kupuje ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest gdy czlowiek dostaje troche "wladzy" to mu sie w glowie pier... i mysli ze jest bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z klasa 2
wspolczuje ci,nawet jezeli sprzatasz tam,szefowa nie ma prawa tak sie zachowywac wobec ciebie,to nie jest mobbing,tylko jakies niewolnictwo lub nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diva diva
pracowalam w hurtownii kosmetyków to co robia tam kierowniczki robia to szok,tym babom sie w glowie powalilo,wyzywaja sie na mlodych pracownicach,bo zazdroszcza im ze sa mlode,w taki sposób odreagowuja bo nie moga buc mlode jak my i ponizaly nas na kazdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniola401
tyn babom chyba odbilo z nadmiaru wladzy,ponizac wlasna plec?jak juz musicie to facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenikowea
u mnie w pracy tez poniza sie pracowników,takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGA RONA
w biedronce to caly czas kierowniczka nas "tresuje"przynies,podaj,pozamiataj,a ona jak ta królowa siedzi sobie w foteliku,i nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ddaaaaaaa ja
ja pracuje w urzedzie i moja kierowniczka nas straszy zeumowy nie przeduzy jak zrobic z nia porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacasola
mnie szefowa obraza mowi mi ze jestem zero i do niczego sie nie nadaje,gdybym mogla rozerwalabym ja na strzepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko tez mam kierowniczke
jestemy na "ty"cała załoga.staramy sie pracowac sumiennie i nie moge powiedziec bo moze nie finansowo ale chociaz słownie potrafi docenic gdy widzi ze ktos naprawde sie stara a to bardzo podbudowuje,ale nie wyobrazam sobie zeby mi ktos powiedział ze zerem jestem,wspołczuje chorej pracy ale wiem mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penalopa 90
ja pracuje w butiku w duzym miescie i z checia tez bym rozerwala moja szefowa,pod koniec pracy ja zamiatam,mopuje a ona gada jeszcze do mnie szybciej,szybciej...jeszcze brakuje tego zeby z jakims batem stala,co za jedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytula 642
szefom,szczególnie babom,troche odbija jak maja silna pozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornel kornel
tez mam okrutna kierowniczke,traktuje nas jak niewolników,jeszcze pewnie nie chcialaby placic za to-hurtownia odziezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian 31
pracuje w biurze,jest przewaga kobiet,szefowa zle mnie traktuje,robie rzeczy które nie naleza do moich obowiazków,chodze na dól do kiosku gazete jej kupic,czasem ide do sklepu po jakies owoce bo jej sie zachcialo,szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bearka kicia
u mnie w pracy panuje mila atmosfera,kazdy sie szanuje nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsqds
witajcie w klubie macie pomysl zeby sie takiej kierowniczk pozbyc sa jakies sposoby?Jaks swinei ejj np podlozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derona fola
zrob jej zdjecie nago z ukrycia jak bedzie w domu,pokaz jej,zrobi co zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka33
Cos wam powiem.Nie jestescie same. meisiac temu skonczyla mi sie umowa w pracy. wszyscy twierdza ze byli ze mnie bardzo zadowoleni ale nie szef! jak poprosilam o opinie powiedzial ze gorszego pracowanika nie mial ze wiecznie ich oszukkiwalam i nic mi sie nie poodbalo. Szok dla mnie.!!!ponad godzine dojezdzlam w jedną strone do pracy. lubilam ją i poswiecalam sie a tu na sam koniec takie ponizenie!! zeby jeszcze bylo slowo prawdy w tym co powiedzial. wyszlam zaplakana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynthiaa
Ja bym odeszla z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddzzzz
tinka ja bym na twoim miejscu poszla do sadu pracy , mma umowe na czas okreslony i tez przypuszczam ze mi nie przedluza bo mimo ze dobrze pracuje nawet najlepije w dziale to kierowniczka mnie nenawidzi i uwazam ze tak nie moze byc nie po to czlowiek sie wysila ze mogarobic co chca a na zachodzie jak ci umowy nie przedluzaja to sie cos nalezy a u ans zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACOWNICA SKLEPU
w srodku pracy wezwala mnie szefowa do biura,powiedziala ze robie jakies bledy na kasie,wkurzona byla az jej spadly rzeczy z biurka kazala mi je podniesc,jak odmówilam,to powiedziala ze jak tego nie zrobie,to mnie zwolni,nazwala mnie na koniec niewolnica,pozbieralam,coz moglam zrobic,mam nadzieje ze to sie nie powtorzy,czulam sie strasznie ponizona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×