Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pracownik do uboju

Pracownik do uboju i rozbioru mięsa

Polecane posty

Gość Pracownik do uboju

Czy ktoś pracował na takim stanowisku? Czy kobieta też może pracować na tym stanowisku bo zazwyczaj jak jest oferta to nie piszą czy dla kobiet czy dla mężczyzn, a w miarę dobrze płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
jak taki ktos moze spokojnie spac i w ogole zyc? mordercy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik do uboju
ale mięsko by się chętnie zjadło co??? a ktoś niestety to musi zrobić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
nie zjadloby sie chetnie bo trupow nie jadam, zwlaszcza ze sa okupione cierpieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały myśliwy
Ale buciki skórzane i torebeczki pewnie nosisz, co? Co za hipokryzja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymaga to trochę siły
ale ogólnie fajna, ciekawa i rozwijająca praca. Ceniona na zachodzie bardzo, więc nie ma problemu z ewentualnym wyjazdem za granicę, gdzie dopiero czeka prawdziwa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymysl lepsze pytanie mysliwy
że ty nosisz, to nie znaczy, że inni noszą. własna belka cię w ku nie kole, a słomki szukasz i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze skórzane buty
jem mięso i mam w duupie zwierzątka. Po to one są, żeby je jeść i pozyskiwać z nich surowce. Roślinki warzywka, które jedzą wegetarianie też wyrastają na nawozie, który zrobiła krówka, a która była tam tylko dlatego, żeby ją wydoić i zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdghryt7u
zabijanie to ciekawa rozwijajaca praca? :O nie pierdol glupot, wiem jak to wyglada z racji wyksztalcenia i jest to praca brudna,i ciezka, ryk przerazonych zwierzat, smrod krwi i trzewi, brodzenie we krwi etc :O chyba tylko psychopata znajduje w tym przyjemnosc i uwaza za rozwijajace :O nigdy przenigdy bym sie nie zwiazala a facetem ktory tak pracowal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanibalka
a ja bym zrobila wyjatek w niejedzeniu miecha i zjadla autora tego posta: "jem mięso i mam w duupie zwierzątka. Po to one są, żeby je jeść i pozyskiwać z nich surowce. Roślinki warzywka, które jedzą wegetarianie też wyrastają na nawozie, który zrobiła krówka, a która była tam tylko dlatego, żeby ją wydoić i zjeść." oczywiscie wczesniej rozkoszujac sie zabijaniem go tak zeby dokladnie poczul co te wszystkie zwierzeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie tu wszyscy
Gdyby nie było popytu nikt by zwierzątek nie mordował. Skoro ktoś kupuje mięsko na kotleciki, kiełbaski na grilla, skórzane paski, buty i rękawiczki, to zawód potrzebny jak każdy inny. Człowiek jest drapieżnikiem. Tak samo jak pies - psa nie nakarmicie kawałkiem mięsa? Sama natura, tu nie nad czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek to podobno istota rozumna i odróżnia dobro od zła. Zgadzam się że nie wyeliminujem y spożywania mięsa, ale możemy je ograniczyć do niezbędnego minimum potrzebnego do zaspokojenia głodu, a nie ludzkiej próżności. Świadome godzenie się na okrucieństwo wobec istoty żywej nie powinno mieć miejsca w zadnym wypadku . Jesteśmy ludźmi, posiadamy wrażliwość i kierujemy się nią poprzez dokonywane właściwych wyborów nawet w sklepu mięsnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×