Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sprytny ale nie chytry

WAZNE PYTANIE DLA KOBIET

Polecane posty

Gość sprytny ale nie chytry

Drogie Panienki,jak lubicie gdy szepcze sie Wam do uszka w lozeczku??..ogolnie mam na mysli te chwile zabaw i wogule..jak lubicie byc nazywane itd?z gory dziekuje za przemyslane i rozwiniete odpowiedzi..:)pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie jak moj facet mi w uszko puszcza swinskie teksty:) zalezy oczywiscie od mojego nastroju, ale ogolnie... super! bardzo podkrecajace:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją żonę najbardziej podnieca jak jej szepcze na uszko co jej jutro kupię - futro, brylanty, naszyjnik. Oczywiście rano po seksie udaję że nic nie pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny ale nie chytry
milutka23 ale to jakie to mniejwiecej slowka..zacytuj moze jakies zdanka ktore Cie kreca co??(chodzi mi o przykladowe takie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny ale nie chytry
Wredniak Paskudny podziwiam pomyslowosc..;D...na obiecanki takie to bym nie wpadl..ale bardzo dobry motyw;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie obiecuje że kupie futro, brylanty itd., bo wiadomo, że mnie / nas na to nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze to moze wydawac sie chore. na poczatku kiepsko to odebralam... ale teraz:P och, a jeszcze jak mnie tak sila wezmie...miodzio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny ale nie chytry
milutka23 noo strasznie takie hardcorowe,,,;D..ja to bym zostal spoliczokowany za takie zdanka,.,,a jeszcze jakies??>.takie nieco delikatniejsze?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwilka zadumy
milutka23 tylko czekałam az to napiszesz. Facet co lubi sobie tak mówic, nazywa tak tez kobiete w zyciu codziennym:O:D Miłe to traktowanie????? Takim panom mówimy NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny ale nie chytry
milutka23 przyznam ze Szalona musisz byc...;)hmm,a to jak lubisz byc nazywana w łozku??>...ni chodzi o zdania,tylko o to jakienazewnictwo Ci sie podoba..gdy jak Cie chlopak nazywa?co Cie kreci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh! wlasnie absolutnie nie!! ja jestem takim typem kobiety, ktora sobie na takie traktowanie nie pozwala. czesto powtarzam, ze honor wazniejszy od milosci. a nasz zwiazek?? naprawde nic takiego u nas sie nie dzieje, a jestesmy z saba 6 lat. 3 mieszkamy razem. poprostu to takie krecace. tak jak milosc franc. czy jakies inne. kazdy ma swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spryciorz
hmm,a to w takim razie uzasadnij,.dlaczego to ostanie nie,skoro wedlug mnie praktycznie kazde z tych okreslen znaczy to samo?wiec dlaczego tamte bardziej a to wcale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze? nie mam pojecia. to chyba podswiadomosc. w mojej glowie to ostatnie slowo wzbudza jakies takie bardzo negatywne emocje. uciekam do lozeczka, bo misio mnie wola:P milo sie pisalo. jutro tez tu bede. buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny ale nie chytry
milutka23 no wiec rozumiem..:)hehe dziekuje za to ze poxswiecilas mi troszke czasuuu./.udaenego wieczorku..ddobranoc..:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponaqwiam temat
zapraszam do odpisywania..:):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedregyg
ja lubię jak mówi do mnie "pieprzę cię suko" i takie tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monNnndralaaa
tedregyg""ja lubię jak mówi do mnie "pieprzę cię suko" i takie tam "" takie tam tzn?? prosze o przykladyy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×