Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieromantyczna

niania Trojmiasto

Polecane posty

Gość nieromantyczna

mam pytanie, od kwietnia bede potrzebowac niani do polrocznego chlopca, praca na okolo 6-8 godzin, jaki w Trojmiescie jest koszt zatrudnienia niani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczarowane kalosze
napewno nie mniej niz 7-8zl za godz ja pracuje w siedlcach i mam 6zl planuje przeniesc sie do trojmiasta w przyszlym roku i nadal zajmowac sie dziecmi z tego co wiem im wieksze miasto tym wyzsze zarobki poniewaz utrzymanie jest drozsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
czyli liczac 8 zl x 8godz dziennie to daje 64zl i x 20dni to jest 1280zl miesiecznie , myslicie ze te 1300zl miesiecznie starczy na opiekunke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama888
no watpie czy znajdziesz nianie za 8 zl/godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsgssg
Wydaje mi sie ze za 1280 zl to tylko jakas zdesperowana emerytka, o ktora niestety bedzie ciezko. Sama szukalam i powiem szczerze ze poniezj 1800 zl, to nikt nie chcial ,a potrzebowalam wlasnie na jakies 8 godzin dziennie. Wiekszosc znajomych tez mniej wiecej tyle placi. Ja zerzygnowalam i wyslalam do sprawdzonego zlobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieromantyczna
nienia naprawde biora 1800zl, jeny to tylko nianią zostac w dzisiejszych czasach ;/ sgsgsgssg masz jakis sprawdzony zlobek w 3miescie? ja rozgladam sie juz za prywatnymi bo z tego co slyszlam to w panstwowych nie jest za ciekawie i ciezko sie dostac...moze jest ktos kto podzieli sie swoja opnia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×