Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwudziestosiedmiolatka

uwilebiam wąchać i podlizywac swój śluz

Polecane posty

Gość dwudziestosiedmiolatka

szczególnie jak mam płodne. w trakcie tych dni zaczynam inaczej pachnieć, zapach jest zmysłowy i bardzo seksi. Smak jego, sprawia mi przyjemność i bardzo podnieca . Czy któras z kobiet próbowała swoj śluz? a faceci - czujecie różnice w smaku i zapachu śluzu płodnego od śluzu nieowulacyjnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
Masz podobne zajawki do mnie, ale ja wole zdecydowanie wachac i smakowac kobiete, nie siebie, a co do smaku i zapachu, w dni plodne tego sluzu jest wiecej zdaje sie,a roznicy nie ma, zapach jest bardziej intensywny poprostu i nie ukrywam ze go lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna123
ja tez to robie, lubie to ale zniany smaku i zapachu nie odczuwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
zgadzam sie z Toba że stężenie kopulin w tym okresie jest dużo większe ale ja czuje różnice w smaku i zapachu. zatem, oblizując ją, wolisz smak, czy zapach? co bardziej Cie podnieca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaardzerita
to musisz być zarąbiście wygimastykowana!!!! Zatrudnij się w cyrku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anussssssssss
ja tez to robie, lubie to ale zniany smaku i zapachu nie odczuwam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
anno, ja wole tysiąckrotnie bardziej swój sluz niż spermę. a Ty? gdybyś miała wybrać miedzy nasieniem a śluzem, to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
przy minetce... raczej zapach, smak jest jako taki.. nie przyjemny, tak jak sobie palec oblizesz to pewnie ok, ale jak masz caly jezyk posmarowany to takie kwasne czy gorzkie niewiem, nie dobre, ale pachnie ponetnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
madziiar , gdybym miała wycięte żebro, może dało by rady hehe. z palców oblizuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
bartNace oblizując ja, nie połykasz i nie delektujesz się ? to co robisz z tym śluzem? wydzielasz więcej śliny i starasz sie zmieszać z nim? a lubisz splówac na cipkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
nie splowam bo to nie elegancko.. chyba ze trafi mi sie kobieta ktora lubi tego typu zajawki a ja np lubie, tak, na poczatku staram sie to pomieszac zeby nie czuc tak bardzo tego smaku, kij ze sie leje po tylku to wszystko, no ale tak robie:D zainteresowana:D joke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
ja uwielbiam jak spluwa mi na cipke, dokładnie na łechtaczke. bartNace, a co, chcesz pofantazjować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
wiesz, mam nalecialosci z przodkow, lubie ostry sex, klapsy, lekkie pociaganie za wlosy, anal(tylko raz mialem okazje sprobowac) lubie wytryskac na piersi, na twarz na tylek i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
Zainteresowana:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestosiedmiolatka
klapsy? to mają być ostre rżnięcia!! na buzię? wolę w niej... a za włosy... chce byc ciagnieta jak dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbgtyju
jak sie podniecasz wlasnym sluzem to idz do staraczek,one tam orgazmow dostaja porownujac i wachajac i smakujac swoje sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartNCE
Spokojnie to jest forum, mysle ze nawet ty mogla bys sie zawstydzic jesli o mnie chodzi, choc nie watpie ze tez nie lezysz jak kloda w wyrku z rozwalonymi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ha tak uwielbiam wydzieliny z pochwy ze każe jej zbierać w szklanki a później gdy jest polna wypijemy daszkiem mogła by zrobić mi zupę na bazie jej skoczków lub mógł bym się cały smarować cały jak mydłem w płynie lub wejść do wanny pełnej ciepłych pogrzanego skoczków i siedzieć w tym godzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arro

chciałbym kiedyś wylizać kobietę jak ma dni płodne i jest nie zabezpieczona muszelka jest wtedy tak mokra

śluz ładnie pachnie i ma dobry smak i jest go naprawdę dużo 

lizał bym całą noc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×