Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kreska_00

od dzis wiecej nie bede myc zebow!!!

Polecane posty

mam serdecznie dosc, to jakas jawna niesprawiedliwosc, moj brat rodzony 20 lat nie myje zebow od 10 lat (aaaani razu) tylko od czasu do czasu przepucze jakas ziolowa mieszkanka a ma piekne zdrowe biale zeby i zero brzydkich zapachow, a ja mecze sie co dzien szcztokuje nitkuje plucze a dzis sie okazalo ze mam zgorzel pod 6 i mialam mega bolesne usuniecie zeba i oczywiscie caly weekend z glowy bo sie zwijalam z bolu. Gdzie tu k***a sprawiedliwosc?? moze jest tu jakis dentysta i sie wypowie dlaczego mojemu bratu nie psuja sie zeby? dodam ze byl ostatnio na przegladzie i oczywiscie ani jednego ubytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz dentysta z Mokotowa
Gniejące dzionsła i zgorzele to typowe dla osob wykorzystywanych seksualnie przez ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość także
miałam zgorzel pod zębem:(więc współczuje po półtora roku leczenia kanałowego udało się ząbka uratować:)a co do Twojego pytania to zapewne nie przyczyna tego że Twój brat nie myje zębów tylko ma tak przez geny, zwykle odziedziczył to po którymś z Twoich rodziców lub dziadków, którzy mieli ładne mocne zęby, a Ty zapewne niestety nie, ale to niesprawiedliwe:(Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pewna, ze to sprawa genow. Twoje geny byly slabsze, stad slabsze zeby. Nie myj, predzej wypadna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×