Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość elllaaa donna

CZY TO HIRSUTYZM?POMOCY

Polecane posty

Gość elllaaa donna

Otóż od kiedy zaczełam dojrzewać-czyli juz dosc dawno:P,powiedzmy zaczeło się to ok.11 roku zycia mam na sutkach kilka czarnych i grubych włosków,meszek nad gorna wargą(ale tylko meszczek nie sa to juz grube i mocne włoski),na brodzie wyrosl mi kilka lat temu gruby,czarny wlosek,niedawno zauwazyłam drugi...Oczywiscie wszytkie te zbede włoski usuwam:PJak myslicie, czy to hirsutyzm?Dodam,że nie mam meskiej sylwetki,wrecz bardzo kobieca,piersi dosc duze,wciecie w talii,szersze biodra,nie mam tez tradziku i nigdy nie miałam,nawet w okresie dojrzewania tylko pojedyncze pryszcze sie zdazały i to rzadko,a włoski byly.Teraz mam 22 lata i jakis drobny pryszcz czasem wyskoczy,ale sadze,ze to raczej od podkladu i pudru,kotre uzywam na codzien-takze wiekszych problemow z cera nie mam...Miesiaczkuje regularnie-pisze o tym,bo wiem,ze tradzik,zaburzenia mieisaczkowania,meska sylwwetka to czeste objawy hirsutyzmu. Dodam,że jestem typowa brunetka,mam wrecz egoztyczna urode,chociaz jestem Polka czystej krwi;) Wiec moze taka moja uroda?Niechcianych włoskow łatwo się pozbywam,ale troszke one mi przeszkadzaja,bo jestem atrakcyjna kobieta,a wiadomo,że takie włoski to jednak problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×