Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to zawsze tak wygląda

to zawsze tak wygląda????

Polecane posty

Gość to zawsze tak wygląda

mam problem z moim facetem. ja mam 24 lata on 22, spotykamy się od 1,5 roku, ale do rzeczy chodzi o seks kochamy się 2-3 razy w tygodniu. ostatnio- 27 lipca, wtedy pękła nam guma i powiem szczerze że spanikowałam ;/ on jest moim drugim facetem z którym sypiam, z poprzednim wpadłam i mam z nim córkę, ja jestem jego pierwszą. chodzi o to, że zrobił mi dzisiaj wieeeeeeelką wojnę, bo powiedziałam, że jakoś nie mam ochoty na seks dzisiaj ;/ afera była konkretna... zdarzyło się to już kilka razy, na początku naszego związku, ale wtedy duuuuużo mniej ze sobą sypialiśmy i myślałam że to przez to... czy to normalne zachowanie?? jemu odpierdoliło totalnie!! nawet mi powiedział, że kilka lat temu nie przejmowałam się z tym (pękniętą gumą(, ale teraz robie aferę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MicroMacro
Gumy ci pękają, szorstka moze jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zawsze tak wygląda
kiedyś byłam głupia i naiwna :P a teraz on źle założył, czas najwyższy żeby się nauczył ;/ to normalne że facet tak reaguję????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zawsze tak wygląda
:( najgorsze jest to, że ujął mnie swoją szczerością, że byłam dla niego najważniejsza, że traktował mnie jak księżniczkę, zawsze mogłam liczyć na jego wsparcie, liczył się z moimi uczuciami, dlatego zdecydowałam się na ten związek... jestem w trakcie rozwodu, bo mój były mnie zdradził (dla wszystkich złośliwych- powodem napewno nie był nieudany seks) i ciężko mi było zaufać facetowi, ale on wytrwale o mnie zabiegał... a teraz traktuje mnie przedmiotowo, ma focha bo jemu się chce, a ja nie mam ochoty :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Kobieto, on o Ciebie zabiegał bo mu się podobałaś (nadal mu się podobasz) i miał ogromną ochotę Cię stuknąć. Faceci nie potrzebują zbyt wiele od kobiet, jedynie jedzenia i seksu. Jak zaczyna brakować seksu to robi się niezdrowo. W oczach faceta powinnaś zrobić wszystko co jest w Twojej mocy (brać tabletki anty, wsadzić sobie spiralę czy hooj wi co jeszcze) żeby seks był zawsze i wszędzie, kiedy tylko facet ma na to ochotę. Wiem, że to może brzmi okrutnie ale tak już jest skonstruowany świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje cos takiego jak antykoncepcja po, wlasnie dla tych co im gumka peknie, a nie uzywaja gumek, to kazdym o tym wie, dziwie sie, ze nie skorzystalas. To dziala do 48h po to wiem na bank, ale kolezanka mowila ze teraz jest tez jakas dluzsza wersja juz...No ale nie o tym temat ;p Mysle, iz nadeszla pora zebys zmienila faceta. Nie pozwol sie traktowac przedmiotowo. Ja bym go zostawila w ten sam dzien, kiedy ci to powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zawsze tak wygląda
najgorsze jest to że mi na nim zależy, bo poza tym jebanym seksem to naprawdę fajny facet ;/ czasmi mam wrażenie, że porównuje się do mojego byłego i chce mieć to wszystko co on ;//// tyle, że my się rozstaliśmy właśnie z powodu seksu- za dużo go było i przestaliśmy rozmawiać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zawsze tak wygląda
raczej nie był marnej jakości. lubie seks i zawsze się angażowałam, zawsze było ciekawie, może ze 3 razy "udawałam kłodę" :D ale to jak już była masakrycznie wściekła :D jakoś trzeba karać facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×