Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość joasiaaaaaaa

ciąża po tabletkach

Polecane posty

Gość joasiaaaaaaa

hej. Mam taki problem, że kochałam się z moim chłopakiem i pozwoliłam mu skończyć w środku. Zgodziłam się na to, bo jestem po 4 dniu brania tabletek yasminelle... niestety to pierwsze opakowanie. zaczęłam zażywać w pierwszym dniu miesiączki, więc zgodnie z instrukcją powinno być wszystko ok, ale ja mimo to się demerwuję. Miesiączka jak na razie przebiega normalnie, nie wiem czy powinna się zmienić po tabletkach... Tak jak pisałam o tabl to mój 4 dzień okresu, a cykl trwa 34 dni. Chciałabym, abyście doradzili czy na pewno mam pewność. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaaaaaaaaaa
tzn czy powinna sie zmienić ta pierwsza miesiączka, bo wiem, że pozniej ma być to tylko krwawienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki
tabletki chronia cie od pierwszego dnia ich brania, tak więc spokojnie, nie masz sie czego obawiać :)) i korzystaj z uroków seksu, a nie stresuj sie :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ile będziesz dobrze znosić
tabletki, to wszystko będzie ok. Twój cykl się zmieni i tę nową miesiączkę dostaniesz wcześniej - 3 lub 4 dni po odstawieniu tabletek. I nowe krwawienie będzie wyglądać tak samo jak miesiączka. Tak z innej beczki - jeśli to twoje pierwsze tabletki, to trochę nieroztropnie postępujesz. Skąd wiesz, że twój organizm dobrze będzie je znosił i nie będziesz musiała ich odstawić nagle? A różnie bywa... I co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! powiem tak. byłam w podobnej sytuacji. jestem w trakcie brania pierwszego opakowania tabletek. w zasadzie 1 opakowanie juz sie kończy, ale yasminelle, bo takie biore, były moimi pierwszymi wogóle przepisanymi. w miom przypadku biore je zgodnie z zaleceniami, ale też 7 dnia od rozpoczęcia cyklu kochałam się z moim partnerem. pierwszy raz zastosowaliśmy prezerwatywe, ale za drugim sie nie sprawdziła i skończył w srodku. tez miałam pewne obawy czy tabletki przy pierwszym opakowaniu poskukowały na tyle, zebym była bezpieczna, ale wszystko jest oki. byłam 2 dni temu u ginekologa na kontroli i przy usg powiedział, że jest wszystko wporzadku, ze tabletki zadziałały od poczatku, że żaden pecherzyk w jajniku nie wyróznia sie i żaden nie urósł do takich rozmiarów żeby uwolnić komórke jajową. czyli teraz jestem spokojniejsza. u mnie tabletki zadziałały od samego poczatku. ale ginekolog sam stwierdzi, że w tym pierwszym cyklu organizm sie dostosowauje do hormonów i niby nie trzeba, bo jesteś zabezpieczona po 1 talbetce, no ale zycie bywa różne, także przy pierwszym cyklu można dla pewności stosować jeszcze prezerwatywy tak dla spokoju swojego własnego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×