Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiertarka7

Skracanie kości udowych,skracanie nóg!

Polecane posty

Gość wiertarka7

Czy ktos mial taka operacje?interesuja mnie wszelkie informacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxx343
a ile masz wzrostu, ile mierzą twoje uda??? jesteś nieproporcjonalna??? bo ja dla odmiany się wydłużam, aktualnie łydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roxxx
a czemu sie wydluzasz? Estetycznie czy zdrowotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxx343
estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxx343
ale ciężko ci wiertarka będzie znaleźć lekarza który ci skróci kości udowe i to jest jeszcze gorszy zabieg niż wydłużanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarka7
roxxx pod jakim wzgledem jest to ciezszy zabieg od wydłużania?A ty jaka metoda wydłuzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxx343
bo przy skracaniu ten aparat trzeba bardzo długo nosić, a czemu zabieg jest bardziej skompliskowany: nogi wydłuża się poprzez wydłużanie kości, kości się wydłuża 1mm na dzień(4x0,25mm) i jednocześnie rosną w nodze nowe mięśnie, nerwy itd., w przypadku skracania lekarz musi wyciąć kawałek kości i usunąć kawałek mięśnia razem z nerwami itd.(ortopeda by to bardziej fachowo wytłumaczył), no i jak to już zrobi to zakładany jest aparat który nosi się bez względu na to ile się skraca rok!!!, przy wydłużaniu może mi lekarz zdjąć aparat kiedy zechcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxxx343
metodą ilizarowa, ale tak jak napisałam: znaleźć lekarza jest ciężko bo np lekarz u którego ja wydłużam nogi nie zajmuje się ich skracaniem, wiem bo poznałam chłopaka który błagał tego lekarza o skrócenie nóg i rąk a on powiedział 'nie' i od tego chłopaka wiem na czym polega ten zabieg i że lekarze zajmujący się wydłużaniem nie chcą skracać nóg, rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertarka7
roxx czy te informacje masz od swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooorfa
ja pier.dole ale sie okaleczacie... i jak sie jest niskim i jak sie jest wysokim - zawsze źle :O ludzie pomyślcie i zaakceptujcie sie ;/ a jakbyscie mieli po 165 cm czyli optymalnie to znowu byscie chcieli urosnąć lub zmaleć... pfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia666
czy ten temat jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×