Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruda rosjanka

teraz wydaje mi sie, ze kazdy moj ruch w jego strone, odbierze jako

Polecane posty

fakt, iz stracilam dla niego glowe i jestem juz jego:O. kto ma podobnie? przeciez nie moge byc bierna, z reszta nie chce.ale nie chce tez, by facet myslal, ze jestem juz jego. gdzie jets ta granica i jak byc czula, ale sprawic, by nadal gonil kroliczka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
ty i te twoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam osobiscie 2 rosjanki .... ale żadna z nich nie jest tępa ani obsesyjnie durnowata :P tak jak ta ruda tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
więc nie powinien nim już być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
rosjanie ........naród radzący sobie doskonale w najbardziej ekstremalnych warunkach, sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
słyszysz Regres jeden rzut na szlifierkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj ryżawa rosjanko ... rozumiem że masz wakacje , czas wolny .. pewnie nudny weekend sie zbliża :) potrzeba matką wynalazków:) trzeba jakiś problem utworzyć ;) by była rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
widzisz ruda pamiętaj -twoje problemy są naszymi problemami masz juz problem rozwiązany zawsze do usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend sie zbliza, nie wiem czemu mialby byc nudny.nie wszyscy zyja tak jak Ty. jest rano, wstalam, za jakis czas sie ogarne i spadam, a watek nie jest odbiciem mojego najwikeszego problemu, spokojnie, wiadomo, ze czasem sie pisze to, co palce na klawiature przyniosa, zeby troche podyskutowac. ale Wy jak zwykle najmadrzejsi. wyzwiesz od tepakow i wszystko jasne. nie moge sie doczekac Twojego watku:)moze kiedys mi sie napatoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli juz na starcie związku myslisz o króliczkach, bawisz się w gierki i podchody nie wróże ci długiej zabawy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
jesteśmy najmądrzejsi - fakt dlatego przyszłaś do nas ze swoim problemem nie do mamy , nie do taty ale do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz cos więcej
opisz sytuacje i relacje między wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
to od razu zaopatrz się w pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze czasem sie pisze to, co palce na klawiature przyniosa, zeby troche podyskutowac." to zdecyduj sie :) czy masz "problem" czy po prostu spadły ci palce na klawisze ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopakowi czasami dziewczyna powinna pokazać, że jej na nim zalezy. Calkowita bierność jest niewskazana, bo chłopak może stracić zainteresowanie. Bo po co zabiegać o dziewczynę, która w jego mniemaniu ma go gdzieś? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-nnna
ojej,przestancie sie wymądrzac przy piatku:) autorko,twoj problem jest dosc powszechny wsrod nas,kobiet-zbyt szybko sie angazujemy..i okazujemy swoje uczucia..tez za szybko.. a facet,wiadomo-zdobywca,jak sie zorientuje,ze juz ''cie ma'' straci zainteresowanie tu nie chodzi o zadne gierki,bo sama ich nienawidze..ale chodzi o to,bys była lekko tajemnicza,nie była na jego kazde zawołąnie,kazdy gest..zeby musiał sie starac o ciebie.. a nade wszystko,bys miała własne zycie,sprawy..zeby twoj swiat nei krecił sie tylko wokol jego osoby nie wiem wiele w tym temacie,a to co wiem,własnie ci napisałam i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
ryża nie pyskuj nie trać energii zachowaj ją do rozwiązywania problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mandolinaaaaa -->kochanie, widze ze masz niezla potrzebe wyzycia sie. musza cie niezle w realu gniesc. pisz sobie tutaj, pisz, jelsi odczuwasz az taka potzrebe wypowiadania sie w tak beznadziejnym w twoim mniemaniu watku. no, walnij raz jeszcze zblazowana minke na forum i idz do ludzi, na dobre Ci to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a-nnna --> ja tez nie znosze gierek, ale z tego co widze po moich znajomych, to nieraz trzeba odstawiac szopki, bo ludzie sa przewrotni. z jednej strony chca z kims byc blisko, a z drugiej jak sa zbyt blisko, to zaczyna sie szukanie dziury w calym. lepiej jak krew w zylach plynie szybciej, dzieki niepewnosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolinaaaaa
rozumiem twoje rozgoryczenie córko Władimira Atłasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a facet,wiadomo-zdobywca,jak sie zorientuje,ze juz ''cie ma'' straci zainteresowanie" to tylko wasze BABSKIE tłumaczenie ;) i na dodatek bardzo głupie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda rosjanka a-nnna --> ja tez nie znosze gierek, i wypowiedziała sie kobieta która juz stwarza sobie projekcje w głowie w temacie co by tu zrobić by nie wypasc w oczach chłopaka na łatwą do zdobycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytales dalej moja wypowiedz? masz jakies problemy z logicznym myslenem,? no dobra, spadam moi ulubiency. spodziewajcie sie mnie niedlugo, mam nadzieje,ze zaszczycie mnie swoja obecnoscia i ponownie wtracicie swoje 3 gr, jakze pozyteczne. a tymczasem juz mozecie odetchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×