Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SYBA77

chce otworzyć salę zabaw

Polecane posty

Gość SYBA77

Witam serdecznie! Chcialabym otworzyć w swoim mieście salę zabaw dla dzieci taki " małpi gaj" , coś takiego jak można spotkać w dużych marketach lub nad morzem. Nie wiem niestety skąd wziąc taki sprzęt. Nie chodzi mi o taki drewnainy tylko o taki gdzie są piłki, zjeżdżalnie i różne inne atrakcje dla dzieci. Może ktoś mógłby mi pomóc znaleźć coś takiego. Pozdrawiam SYBA77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka12345
taki plac zabaw musi mieć chyba atest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak droga milenko
musi się stodo kretynów zwanych urzędnikami wżywić i dlatego te pyepszone konsesje. za chwilę na postawienie sracza trzeba będzie konsesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diego0000000000
Są firmy, które zajmują się produkcją takich sprzętów, jak i całych sal zabaw, np http://sayland.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jest kilka firm, które budują takie konstrukcje, ale z doświadczenia (mam swoją salę zabaw) wiem, że najbardziej liczy się jakość i bezpieczeństwo konstrukcji. Lepiej zapłacić raz więcej niż później co chwilę coś poprawiać. Moja salę zabaw wykonał producent Tisar Play i jestem bardzo zadowolona. Pamiętaj też przy wyborze firmy o tym, że do sali zabaw przychodzą nie tylko dzieci, ale ich rodzice również, i to właściwie im musi się tam podobać, bo maluchowi jest mniej lub bardziej wszystko jedno jak tam wygląda ważne, że można się wyszaleć, a rodzic zwraca uwagę na aranżacje wnętrza, estetykę..i dobrą kawę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×