Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletomanka2009

staz a wybor OFE

Polecane posty

Gość tabletomanka2009

jestem po studiach, teraz ide na staz, czy juz musze wybrac OFE ?????????????? czy to przy zwyklej pracy sie wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletomanka2009
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojjj
już musisz - co więcej szykuj się że od pierwszego dnia stażu będa dzwonić do ciebie przynajmniej z 3 przedstawicieli funduszu dziennie i tak przez 2 tygodnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sociolożka
a dlaczego dzwonia? Skad oni wiedza o tym ze podjelam staz? Ktos handluje danymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
na pewno nie beda dzwonic... no bo nikt danymi nie handluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
nie muszą handlować danymi, teraz mnóstwo osób zajmuje się akwizycją OFE a informacje o stażystach w firmie mają chociażby od osób pracujących w firmie. Jak ja byłam na stażu to twierdzili że dzwonią z urzędu pracy, nie wiem czy ktoś się jeszcze na to nabierał. A swoją drogą jeżeli jest taka sytuacja że ci pseudodoradcy przedstawiają się ze dzwonią z jakiegoś urzędu np. pup zus, to należy to zgłosić do instytucji na które się powołują. Takie działania (tzn powoływanie się na urzędy publiczne) są karalne i przez te urzędy są zgłaszane do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kggggggggg
moment co to znaczy ze kazdy ma dane osob skoro ktos ma staz z urzedu pracy to ewidentnie osoby z urzedu pracy o tym informuja te ubezpieczenia i to jest handel danymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqaaalla
no wlqsnie tqk to chybq nie powinno byc moim zdaniem ktos z PUP sprwedaje dane osob na stazu najprawdopodbniej osoba ktora pracuje w dziale stazy i pewnie tamci goscie z ubezpieczen odpalaja mu swoja dole a to chyba nielegalne to taka baza danych gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga989
ja wybralam ofe w czasie stazu,a potem mi poiwedzieli w urzedzie,ze zadne skladki nie wplywaja do ofe.takze sama juz nie wiem czy dobrze zrobilam czy nie..ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjdjdqqfhfhshs
prawda jest taka ze tu chodzi o kase za zawaecie umowy idziesz na staz i nawet jesli sa odprowadzane nie wiadomo co sie dzieje pozniej a wogole co ma urzad pracy z tym wspolnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ale nie muszą znać wcale Waszych danych osobowych, i z reguły nie znają. Po prostu mają informacje że w takiej a takiej firmie są nowi stażyście. A taką informacje można z łatwością zdobyć nie tylko od osób pracujących w UP ale też od osób zatrudnionych w firmie która przyjęła stażystów. Jak już wiedzą że tu i tu są nowi stażyści to dzwonią do firmy i chcą z nimi rozmawiać. Raczej nikt nikogo nie wzywa z imienia i nazwiska. A ofe wcale nie musi się wybierać podczas stażu. Można ale składku na ubezpieczenie społ nie są i tak odprowadzane więc to nic nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to info która jest na
stronie mojego PUP. UWAGA STAŻYŚCI !!!! Uprzejmie informujemy, że Urząd Pracy w Krośnie nie prowadzi i nigdy nie prowadził działalności w jakikolwiek sposób związanej z ubezpieczeniami społecznymi oferowanymi przez Otwarte Fundusze Emerytalne. Osoby, które kontaktują się z pracodawcami lub stażystami przedstawiając się jako pracownicy Urzędu Pracy, i oferują usługi w zakresie ubezpieczeń w OFE działają w sposób nieuprawniony i nielegalny. Każdy przypadek nielegalnego podawania się za pracownika Urzędu Pracy lub osoby działającej z polecenia Urzędu w celu oferowania usług ubezpieczeniowych w ramach OFE będzie zgłaszany do Prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsaa
no wlasnie napewno urzednicy nei maja prawa ujawniac danych osob zajrejestrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×