Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sergio ramos 2

rozwodnik czy samotny z dzieckiem ?

Polecane posty

a jak wiązałaś sie z facetem, który ma dziecko/dzieci, to nie pomyślałaś, że może się zdarzyć tak, że będziecie razem mieszkać i wychowywać te dzieci? nie pomyślałaś, że np. ich matka moż ewyjechać, nie wiem - stoczyć się, czy umrzeć, zgonąć w wypadku i wtedy ojciec będzie musiał dzieci wychowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej00
Czytam i prawdziwą twarz Lammeli poznaję. To kobieta, która ma gdzieś cudze dzieci. "Wolałabym WIDYWAĆ niż WYCHOWYWAĆ cudze dziecko." Po co zajmować się cudzymi???? To dopiero egocentrym rozwódek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejana
Nie atakuj mnie tutaj, dobrze..... bo o taką odpowiedź i poradę mi nie chodziło kobieto!!!! Poza tym razem nie mieszkamy i nie mamy ślubu....więc moj wybór, a poza tym czytaj dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rejana
Kobieto.....czytaj dokladnie, a nie atakuj mnie tutaj cwaniaro....nie mieszkam z nimi, tylko osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sryśka
ojciec powienien byc przede wszystkim za dziećmi nie związała bym sie z rozwodnikiem który ma gdzies swoje dzieci bo dla mnie to by oznaczało że z nim jest coś nie tak a chcac sie z taką osoba zwiazac musiałabym zaakceptowac ze ma dzieci w koncu sa częscia jego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×