Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolina31

Kawa- - po niej mnie telepie

Polecane posty

Gość karolina31

Co to się ze mną dzieje, że po jednej filiżance cała się trzęsę a serce o mało nie wyskoczy, poza tym mam jakąś zgagę. Jaką kawę pić żeby czuć się dobrze, bardzo lubię kawe i bez niej nie potrafię funkcjonować normalnie z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz zaa wysokie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syp mniej kawy do filiżanki, po prostu robisz za mocną. Albo przerzuć się na rozpuszczalną. Ewentualnie dolewaj mleka lub śmietanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
pij Astre niskodrażniacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie tez kawa działa pobudzająco. Ale ja tam lubię to uczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja trzustka
się odzywa, lepiej odstaw kawę, to tylko używka nie jest niezbędna do życia.Szkoda zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
mnie telepie jak jek mnie ktoś poczęstuje Primą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sluszalas
o kawie bezkofeinowej....skacze ci zwyczajnie cisnienie ...i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina250487
nie pij na pusty zoladek.ja czasem wypijam z rana przed sniadaniem i w tedy tez mam takie objawy o kturych wspomnialas,teraz pije zawsze po sniadaniu i wsystko jest w porzadku.czasem mam takie objawy gdy wypije za duzo kawy w ciagu dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam po kawie sraczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuuuuuuul
ja jak pilam kawe swojego czasu (taka z duzo iloscia smitanki i lyzeczka cukru - labo i dwiemia :P) to zawsze szlam do kibelka :D wcale nie nie telepalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24262426
przezuc sie na inke ja tak zrobilam i jest ok:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka13
Kup sobie astrę niskodrażniącą i spróbuj, ta kawa jest łagodna dla żołądka, zawiera antyutleniacze i nie powoduje drżenia rąk i serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina31
A gdzie te astrę kupić, chętnie bym się takiej napiła? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
prawie w każdym wiekszym i mniejszym spożywczaku jest Astra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam niskie cisnienie i tez mam objawy po kawie jak karolina. To nie objaw wysokiego cisnienia, tylko reakcja na kofeine. Masz pewnie problem z zoladkiem, skoro po kawie masz zgage. Rzuc kawe w diably- ja rzucialm i mi lepiej. Przestalam miec podrazniony zoladek, nie telepie mnie, nie mam niesmaku w ustach. Moj maz tak samo. Po kilku dniach na kawie czuje w ustach straszny niesmak, a z paszczy jedzie mu jak Szrekowi :-) JAk nie pije kawy- jest OK. Da sie zyc bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam niskie cisnienie i tez mam objawy po kawie jak karolina. To nie objaw wysokiego cisnienia, tylko reakcja na kofeine. Masz pewnie problem z zoladkiem, skoro po kawie masz zgage. Rzuc kawe w diably- ja rzucialm i mi lepiej. Przestalam miec podrazniony zoladek, nie telepie mnie, nie mam niesmaku w ustach. Moj maz tak samo. Po kilku dniach na kawie czuje w ustach straszny niesmak, a z paszczy jedzie mu jak Szrekowi :-) JAk nie pije kawy- jest OK. Da sie zyc bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie pije kawy
od pol roku, rozwalilam sobie zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marus
dzień bez kawy-stracony dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmien rodzaj kawy
mnie telepie zazwyczaj po rozpuszczalnej zwyklej Nescafe. po tej lagodnej juz nie. a po sypanej, obojetnie czy po polsku czy z jakiegos urzadzenia jest wszystko ok. sa rozne kawy, roznie palone. wyprobuj inne, moze znajdziesz cos dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goszak
Dziewczyny to nie kofeina telepie, a drażniące związki, które są w kazdej niemal kawie i te substancje są właśnie w Astrze usunięte opatentowanym procesem uszlachetniania ziaren. Dlatego jak ktoś źle się czuje a lubi pic kawe to powinien też spróbować astrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzamm
niestety jedni mogą pić kawę a jedni nie.Ja nie mogę kofeiny,bo właśnie strasznie mnie telepie i nie mogę zebrać myśli.Nie piję nawet słabego capuccino ani coca coli.Kupuję sobie cykorię i smakuje mi jak cholera,z braku laku dobry kit:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiazcek
Wolisz cykorię od astry? :) Oj ale to nie kofeina powoduje telepanie tylko takie związki drażniące, które są w każdej niemal kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kujawinka i Anatol
A ja zasypiam po kawie natychmiast, jest to cos na kształt chwilowej utraty przytomności i dlatego w ogóle kawy pić nie mogę. Za to uwielbiam naszą tradycyjną polską kawę zbożową z Cykorii we Włocławku: Kujawiankę i tę nową w ekspresówkach kawę Anatol z mlekiem. Pychota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babkaaa
Mnie kawa to rozbudza i pobudza, nie ma mowy o żadnym spaniu, po kubku dobrej kawy jestem pełna energii przez caly dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka
Dużo kawy pijecie w taki dzień jak dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja pije 3 kubki 0,5l dziennie całej czarnej bez mleka i cukru niezależnie od pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×