Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mam czas do marca 1010

102 kg szukam chętnych

Polecane posty

Gość Mam czas do marca 1010

Witam szukam chetnych osob do odchudzania sie mam spora nadwage bo ok. 50 kg musze z rzucic daje sobie czas do marca 1010 czyli 7 miesiecy zap[raszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 miesięcy to rozsądny termin, ale 50 kilo to dużo tłuszczyku. Życzę powodzenia :), mam tylko nadzieję, że nie masz zamiaru przejść na jakieś niedorzeczne diety cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Witam:-) Ja też się odchudzam. Startowalam z wagi 99,3kg, aktualnie mam 96,2 kg. Mam 25 lat i 166cm wzrostu. Co masz zamiar jeść?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o fajnie ze ktos sie znalazl :) zamiarzam na ogranoczyc kalorie do minimum. na sniadanie platki fitness na obiad duzo gotowanych warzysz i do tego ryba albo mieso wszytsko oczywiscie gotowane... na przekoaski mam zamiar jesc owoce i warywa lekarz zalecil mi kawalem surowego kalafiora albo brokul jednak ja zostane orzy jablku i marchwi a na kolacje jakis chlelebk wasa a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Właściwie odchudzam się dopiero od dwóch tygodni. Przede mną jeszcze wiele kilogramów, ale jestem zdeterminowana;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
A ja? Jem co trzy godziny male posiłki, duzo wody pije, herbaty Pu erh. Warzywka gotowane, rybka gotowana lub smażona na oliwie, mięsko biuałe. Jakies owoce np arbuz, pomaranczaMi dużo daje to, że jem systematycznie i nie podjadam między posiłkami. Staram się tez duzo ruszać, chociaz narazie konkretnie nie cwicze, ale mam zamiar.Ile masz latek?;-) pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram plan ABSOLUTNIE
miałam ciut więcej. teraz mam jakieś 74kg i nadal pracuję nad tym. mój plan to 60, bo o 55 to nie marzę. pozdrawiam i życzę samozaparcia. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Z nadwagą zmagam się od 16-tego roku życia. Zawsze bylam większa niż moi rówieśnicy, którzy tymbardziej dawali mi to odczuć. Odchudzalam juz sie wiele razy. Na przemian chudlam i tylam i tak dobilam do 25 roku życia i mam juz serdecznie tego dosyc. Zdalam sobie sprawe, ze juz do konca zycia bede musiala sie pilnować i stale kontrolowac moją wagę. teraz jesli schudne to utrzymam moją wage, nie popelnie juz tego samegoi błedu. Moim marzeniem jest poprostu czuc sie dobrze w swoim ciele;-) A TY od kiedy zmagasz sie z nadwagą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z chęcią będę do was zagładac, mam już trochę za sobą, ale jeszcze sporo przed sobą:( Powiem, że 50kg na 7miesięcy to dużo, ale życzę powodzenia🌻 Zapraszam tez na mój topik, jest już nas tam parę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiarzam na ogranoczyc kalorie do minimum. na sniadanie platki fitness bardzo źle reszta ok Pebi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty ty już tu nie mieszaj dziewczynom w głowach:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalisa23.
Witam. Dzisiaj weszlam na wagę i ku mojemu zdziwieniu pokazała 93,7 kg. Niezmiernie się cieszę. Przede mną jeszcze dosyc duzo pracy ale dam radę:-) Szkoda tylko, że mam dziś trzeci dzień okresu i niezbyt dobrze czuje sie psychixcznie , na dodatek brzuszek też pobolewa, a taka ladna pogoda za oknem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedzcie malo i regularnie. Najlepiej co 3-4h najgorsze co może być w odżywianiu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amaleta ty zamilcz!!!! bo nie masz w ogóle pojęcia!!!!!!!!!! grubasku 👄 :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie odzywanie przeciąża bardzo układ trawienny i powoduje( eksploatacje organów trawiennych) przedwczesne starzenie się np odstęp miedzy białkiem zwierzęcym a rośliny powinien być 4 godziny. Jedzenie naturalnych produktów na długo syci i nie powoduje głodu. Amaleta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleto Słoneczko ❤️ nie znasz się bardzo kiepski sposób na chudniecie. Jesteś religijna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten sposob schudlam 8 kg w 5 tygodni wybacz ale to kiepski wynik :o :o Przepraszam :o :( wybacz 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucił Ciebie pewnie ze się roztyłaś :o :o :( teraz masz ładna figurę :) to może się do niego odezwij ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż taki plus ze się nie katujesz bo większość grubasków prowadzi drakońskie diety!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amaleto 👄 nie z lubisz mnie? :o :( Własnie ja dopinguje grubasków :) :) :) :) dobrze radze bo popadli w błędne koło :o :( Często się obrażają :o :o :( a ja mam bardzo dobre serduszko :P ;) Nadwaga nie zależy od płci. tylko jak już coś od uwarunkowań genetycznych. Natura była bardzo nie sprawiedliwa i jednemu dała mocne spalanie drugiem słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×