Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakłopotkana

zle mi z tym ze

Polecane posty

Gość Nic na siłę...
Zabawne to raczej nie jest. Wszyscy faceci, namawiają, wręcz zmuszają dziewczyny (zwłaszcza młode), do uprawiania seksu , zwykłego oralnego , czy analnego z chłopakiem. I nie ważne, czy one tego chcą, czy tez nie. Zdarza się, że grożą, straszą , szantażują: "I nie unikaj seksu i erotyki, bo potem będziesz musiała założyć topik pt. "mój chłopak się mną nie interesuje" albo "już nie pociągam mojego chłopaka". " Wykorzystują ich naiwność i niewiedzę, uznają to, jako rzecz normalną. Co się dalece mija z prawdą. A wszystko po to, żeby poprzez reklamę i zapewnić sobie regularny seks, bez trudu, żadnego zdobywania, czy starania się o dziewczynę. Gorzej, gdy, któraś zaciąży i nie ma kto ponieść konsekwencji za swoje bezmyślne czyny. Coraz mniej zaczynam sie dziwić dziewczynom, które to ku zdziwieniu facetów, zostawiają im dziecko. I bardzo dobrze, niech choć raz wiedzą, co to znaczy, samotnie wychowywać dziecko. Za wszystko obwiniają dziewczynę, że tabletki nie zadziałały, że nie wiadomo jeszcze co, ale samce są bez winy. No, jakże by inaczej mogło być. Pusto w głowie i we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbuhuiehdncduihjui
a ja sie zgadzam z pomarancza jak niechce robic loda to niech nie robi;/ a ze on jej zrobił minete i co z tego głowy mu tam nie wciskała sam chciał wiec zrobił.... zreszta widac ze dziewczynA jeszcze nie ufa mu na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co zyskujesz przez to
że jest Ci głupio i źle? Lepiej się z tym czujesz? Nie. Chciał, to dostał, lizał? Lizał, widać mu smakowało. PO CO lizał brudną cipkę? Może akurat potrzebował takich dodatkowych bodźców. Zastanów się PO CO jest Ci głupio. Jeśli to bez sensu to natychmiast przestań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nic na siłę...
Nie słuchajcie tych bredni dziewczyny, kierujcie się własnym sercem, tym, czego wy chcecie. I absolutnie nie oddawać się facetowi, tylko dlatego, że on bardzo chce, a ty nie. Wredny, a ty co komentujesz? To jest podsumowanie tego topiku i przede wszystkim wypowiedzi, jakie tu padają. To jest oczywista i najprawdziwsza prawda pacanie. Tak w życiu, jak i tutaj. Ciężko sie przyznać do swojej natury, co? Więc niech znajdą się i tacy, którzy oświecą niektórych ciemnych.......typków też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aawawa
A moze chodzi CI o to, że ruchałaś się w pracy z kolegą i została w Tobie jego sperma, a Twój chłopak ją terraz zlizał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×