Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asienka244444444

jutro mam rozmowe ws.pracy pomozcie!

Polecane posty

Gość asienka244444444

to moja pierwszA praca bedzie, jesli ja dostane wczesniej bylam za granica a tam wiadomo jak sie pracuje glowne fizycznie skonczylam studia lic z ekonomii rozmowe zalatwila mi znajoma, i nie wiemjak odp na pytanie dlaczego pani chce u nas pracowac? prosze mnie przekonac ze pani jest najlepsza? nie wiem co mowic w koncu nie mam doswiadczenia a praca to pomocnik biurowy pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilennaa
Skoro dostalas sie na rozmowe po znajomosci,to chyba mozesz sie sama troche postarac i wymyslic sensowna odpowiedz na to pytanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka2333233323
ilennaa powialo zazdroscis i wredots typowe na tym forum:P a co do pytania mozesz odp ze chcesz zdobyc doswiadzcenie, sprawdzic sie i pokazac zeososby bez dosc tez moga dobrze pracowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilennaa
Mam prace,wiec nie zazdroszcze.Ale wkurzaja mnie takie osoby jak autorka.Gdyby ktos mi zalatwil rozmowe,to juz bym wszystko zrobila,zeby sie perfekcyjnie przygotowac..Najlepiej kawa na lawe..moze jeszcze niech ktos pojdzie za ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniactwo forumowe
rządzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka2333233323
ilennaa gdyby nie chciala sie przygotowac dobrze to nie prosila by o rade tutaj:P widze ze ze zrozumieniem problemy masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o losie losie
Po pierwsze znajoma nie załatwila jej pracy tylko rozmowę. Po drugie w każdym poradniku znjadziecie info że najskuteczniejszym sposobem szukania pracy jest sieć kontaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka2444444444
a co w tym zlego ze znajoma mi zalatwilaprace? rozmowe tezmusze przyjsc i chce sie do niej przygotowac bo zalezy mi na tej pracy.poza tym ona nie zaltwila mi pracytylko rozmowe... a ze nie wiem jak najlpeiej odp na to pytanie to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka 244444444444444
blad, nie prace tylko rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem jak ja bym odpowiedziała na takie pytania: "dlaczego pani chce u nas pracowac? " doczytaj dokładnie o firmie i o stanowisku, na które aplikujesz i wymyśl same ochy i achy na ten temat (np. bo stabilna firma, bo pasjonuje mnie praca w biurze itp.) "prosze mnie przekonac ze pani jest najlepsza?" i tu jedziesz ze swoimi zaletami jakie to one są idealne na to stanowisko - czyli np. jak jesteś skrupulatna to koniecznie o tym wspomnij i odnieś to do pracy biurowej, że wszystko będziesz mieć na swoim miejscu, nigdzie niczego nie pomylisz itp. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalallalllllllllllllllll
Kurcze widzę że prawie same autorytety moralne tu siedzą. Prawda jest taka że znajomi to najskuteczniejszy sposób szukania pracy i każdy właśnie od nich zaczyna. Dlaczego jesteś najlepsza? spróbuj przypomnieć sobie jakiś swój sukces, z studiów czy z życia prywatnego, powiedz że przebrnęłaś studia bez żadnej poprawki albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×