Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnemmonic

Wystraszyła się mojego penisa

Polecane posty

Dziwna sprawa. Wydawałoby się że doświadczona, 28-letnia kobieta, która "z niejednego pieca chleb jadła" nie zareaguje w ten sposób na dużego penisa. A jednak. Gdy go zobaczyła, to tylko wytrzeszczyła oczy i powiedziała, że może mi co najwyżej zrobić dobrze ręką, ale na resztę nie jest jeszcze gotowa... Znacie takie przypadki? W sumie jej strata, może inna nie ucieknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taki przypadek
jestem nim ja sama. Miałam wtedy 25 lat, za sobą kilku partnerów - ale jak zobaczyłam to "monstrum" to nie zdecydowałam się. Żyłam potem z facetem w przyjaźni, on ciągle liczył na więcej. Z tym, że on był prawiczkiem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdsijdsifo
no to chyba sie jednak naogladałes bajek. 19 cm to nie jest zadne monstrum, nie jest to norma, ale gigant tez nie jest. nie wierze ze jakas laska mogła sie tego przestraszyć. najlepiej zrob zdjęcie i wklej je tu to ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym się chętnie z takim
facetem umówiła na conieco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt 19 cm to nie montrum... nie wiem moze jej sie cos nie spodobalo albo miala poprzednio partnerow z malym przyrodzeniem ... trudno stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek................
ale problem nie jest w dlugosci a w grubosci , by zniwelowac długosc są sposoby - pozycje , z gruboscia sie jzu za wiele zrobic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałem z dobrą koleżanką, podczas domówki poszliśmy na całość, ale kiedy zobaczyła mojego penisa powiedziała że jest zdecydowanie za duży jak na pierwszy raz... Z tego też powodu nigdy nie miałem okazji rozdziewiczyć żadnej dziewczyny. Jesteśmy dobrymi znajomymi i jestem pewien że jeszcze będzie okazja na seks z nią jak ją inni roz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
Jak to 19cm nie jest dużo?? To bardzo dużo. Mój facet ma 18 (mierzył przy mnie, bo mnie to ciekawiło) i dla mnie to już jest zbyt dużo. Czasami mnie boli po seksie, nie da się kochać w każdej pozycji, trzeba uważać, z ostrego seksu też nici. Mój eks miał 'standardzik' 15 i było akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mika
No to masz bardzo podobnego jak mój facet :P Jak mu stanie to sięga aż za pępek. Fajnie to wygląda i fajnie się bawić takim peniskiem, ale dla mnie to już jest gigant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość possałabym go nawet zaraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×