Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ella donna

CZY MOZNA PIC DROZDZE PIEKARSKIE?PROSZE O ODP.

Polecane posty

Gość ella donna

Słyszałam,ze drozdze piekarskie sa bardzo dobre na włosy,pije je od jakiegos czasu.Nie mam jakichs specjalnych problemow z wlosami,ale to tak profilaktycznie. Ale mam watpliwosci,bo slyszalam rozne opinie,ze tylko drozdze piwne w tabletkach korzytsnie wplywaja na wlosy,paznokcie i cere,a drozdze piekareskie to trucizna. Natomiast inne opinie,to takie,ze oba rodzaje drozdzy sa dobre,tylko piekraskie nalezy zalac wrzatkiem. Ja robie,tak,ze zalewam wrzatkiem 1-2 lyzeczki,ale takim od razu(jak tylko wdoa zawre to zalewam),odstawiam do ostygniecia i wypijam.Podobne wrzatek nie zabije witamin,tylko usmierci drozdze.A moze nalezaloby poczekac ok.5min az woda ostygnie tak do ok.80stopni i pozniej zalac?Slyszłam tez opinie,ze powinny po zalaniu odstac 24 godziny,bo inaczej moga wywolac skuki uboczne....Dodam,ze ja wypijałam po ok godzinie i zadnych skutkow ubocznych nie widze jak narazie,wrecz przeciwnie;) Moze sa tu osoby,ktore piły drozdze piekarskie lub jacyc farmaceuci czy mikrobiolodzy i znaja się na tym?;p Czy te drozdze na prawde sa takie skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×