Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniaa34321

praca za 5 zl netto

Polecane posty

Gość aniaa34321

co sadzicie o pracy w cukierni za 5 zł ruch mały , nie narobię się dożo, nie wykańczam sie fizycznie i psychicznie , no ale kasa mała, czy oplaca sie pracować za taką mała stawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mało pracy to opłaca póki innej nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Jeżeli nie masz na chleb,albo masz dużo czasu wolnego to jest tymczasowe rozwiązanie.W innym przypadku to totalny wyzysk. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfgafgd
praccujac u takich wyzyskiwaczy daje im sie przyzwolenie na wykorzystywanie ludzi za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrt3
dasfgafgd ----> nakarm swoją dumą głodne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezeli
jezeli sytuacja cie nie zmusza to olej bo wlasnie przez takich ludzi w tym kraju jest jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfgafgd
hrrt3, nie musze nikogo karmic, jak sie narobi dzieci a nie ma ich z czego wykarmic to sie wyzyskiwaczom biznes nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byzesmen
Jak nie pasi praca za 5 zl netto,to sami zalozyc dzialalnosc i jazda do roboty nieroby zatrecierzwione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_awa223
tez pracuje za 5 zł ale jest to umowa na zlecenie wiec najniższa krajowa w tym wypadku dotyczy raczej umów o prace , a w przypadku umowy zlecenie 5 zł jest legalne ?? jak to jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
jeśli będziesz pracowała na umowe o pracę za 5 zł netto /godz. to nawet najniższej krajowej (950 zł z groszami) nie zarobisz.to wyzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2562g6
Nie wiem gdzie wy żyjecie, ale niesttey 5 zł za godzine to raczej standard, jasne ze kazdy by chcial zarabiac od razu po 5 tysiecy, ale wiekszosc ludzi ma okolo 1000 zł wyplate:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
jęsli podpiszesz umowę o prace na tzw zlecenie to mozesz i za 2 zł z agodzinę pracować.najniższa krajowa dotyczy tylko umów o pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widia
Jeśli pracujecie za 5 zl netto przez osiem godzin pięć dni w tygodniu i macie umowę o pracę to podajcie swojego pracodawcę do sądu,bo nie zarabiacie tyle ile państwo narzuciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasfgafgd
byzesmen, ja nie mam ochoty wlasnej dzialalnosci prowadzic tylko pracowac u NORMALNEGO pracodawcy czyli za godne pieniadze (na szczescie na takiego trafilam), za to poprzedniego dziada takiego jak ty co chcial byc madrzejszy jak ladniejszy zaciagnelam do sadu i wygralam calkiem pokazne odszkodowanko :) (dodam ze nie placil mi 5 zl za godzine ale zaczal lamac zbyt wiele przepisow Kodeksu Pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessaaa
tylko ze jak sie ma umowę zlecenia, to sie nic nie zdziała, bo tak jak było wcześniej juz napisane tylko umowa o prace dotyczy najniższej krajowej, a jak pracodawca jest skąpy to specjalnie da ci umowę zlecenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria_mare
ja pracuje w kiosku z gazetami mam umowę zlecenia i dostaje 4 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalea
moja kolezanka w solarium tez dostaje 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pedryl
No to już jest przesada, ludzie jesteście naprawdę nieporadni życiowo żeby pracować za 4zł za godzinę, ja w wieku 18 lat ucząc się w LO i LEGALNIE odprowadzając podatki itd. zarabiałem Brutto 120zł /h Sam do tego doszedłem, a praca łatwa i przyjemna, do tego w zaciszu własnego domu. I nikt mi przy tym nie pomagał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Pedryl
Zapomniałbym dodać, że sku.r.wić się nie musiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffffomanka
jak dla mnie 5 to absolutne minimum przy pracach dorywczych dla studentow raczej..za mniej bym do pracy nie poszla.. a kraj niestety mamy taki ze w wiekszosci szefowie sobie po 200tys a pracownikom ledwo po tysiaku :/ na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfffomanka
poza tym niektorzy pracodawcy maja niepolkladane pod sufitem,raz zanosilam CV do sklepu aggi na rynku w krk i sie pytam jakie sa godz pracy..a laska mi mowi ze 7 dni w tyg po 11 h zmiana -1 weekend na miesiac wolny-no ja dziekuje :D chyba robota szukaja.. a inna mi oferowala 5 zl +zrobila wyklad ,ze to BARDZO DUZO bo wszystkie jej kolezanki maja wlasne firmy i ona wie ile placa pracownikom i placa duzo mniej no ale ona jest hojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimffffomanka
*h ojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepsze jest
Że w mediach trąbi się iz średnia krajowa to jakieś 3 000 zł :-) nikt jakoś nie wyjaśnia że to przecież najlepiej zarabiający ją zawyżają i ta kwota pokazuje tak na prawdę stopień rozwarstwienia społeczeństwa. Co do pracy za 5 zł - są ludzie których zmusiła do tego sytuacja że ją biorą i wcal nie musi oznaczac że są nieporadni życiowo. Ktoś może stracic prace z dnia na dzień np przez kryzys , ma kredyty, dzieci itp. więc żeby przezyc w skrajnym przypadku weźmie taką pracę. co się tyczy studentów to praca na umowe zlecenie za ok 800 zł to nie tak znowu mało ( oczywiśie zależy to od konkretnych przypadków, czy student mieszka sam czy zrodzicami itp. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para alo3
nawet na porządne stanowisko oferują grosze jakieś 1000 zł na rękę, a najlepiej juz jak by każdy z pracowników był stażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolo87
jak jesteś studentką to dam ci 6zl netto na umowe zlecenie a nie bedziesz robic praktycznie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnizsza krajowa to 5,9 czyli prawie 6 zl na reke. 2562g6 Nie wiem gdzie wy żyjecie, ale niesttey 5 zł za godzine to raczej standard, jasne ze kazdy by chcial zarabiac od razu po 5 tysiecy, ale wiekszosc ludzi ma okolo 1000 zł wyplate:/ W duzym miescie, gdzie place ok. 1000 zl czynszu z Internetem, przy czym jest to cena raczej niewygorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelaf54
mi zaproponowali 4zł, praca w barze osiedlowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×