Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa życia

czy seks z kolegą z klasy jest ok?

Polecane posty

Gość ciekawa życia

w szkole spędzamy ze soba duzo czasu i rozmawialsmy na ten temat ale ja nigdy jakos nie bralam tego na serio, podczas wakacji piszemy dosyć często i oboje mamy ochote na seks ze sobą . czy tak wogole moze byc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhmmmhmmmm
nie!!!!! OK jest seks z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gay
to zalezy... jak masz 17-18 lat to ok. moze sie zabawicie spodoba wam sie i może sie w sobie zakochacie. ale jak masz 14 czy 15 lat to daj se spokój... ty sie napalisz a on bedzie cie traktował jak zdobycz i bedzie sie chwalił kolegom... a potem w szkole zonk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa życia
tak mam skonczone 18 lat, a my nie robilismy tego tylko rozmawiamy o tym bardzo długo i czesto;] jak narazie rozmawiamy a co dalej bedzie to sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gay
ja mysle ze mozesz spróbować... od sexu zaczyna sie wiele długoletnich miłości... np. moi rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa życia
mlody gay- dzieki za te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa życia
wypowiadajcie sie jeszcze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody gay
nie ma za co :) tylko wiesz przemysl to jeszcze. moze podpytaj go czy coś do ciebie czuje. i zastanów sie bo jeśli np. jestes dziewicą i po prostu chcesz jakiegokolwiek faceta bo kolezanki juz z kims tam były to na twoim miejscu nie zrobiłbym tego. decyzja nalezy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacław Katolik
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja Zawsze Dziewica, Drogie dziecko, upadasz na złą drogę! Seks przedmałżeński jest całkowicie zabroniony przez Boga!!! Dziecinko kochana, natychmiast odmów 10 "Zdrowasiek" i zapomnij o wszystkim! Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo o co
powiem ci ze ja mam chłopaka z klasy jestesmy ze sobą od 2 lat i jakoś nam nie bylo spieszno do tego. w zyciu bym nie zrobila tego z facetem z ktorym bym nawet nie chodzila. mam 19 lat . moja kumpela na impezie calowala sie z kolesiem z klasy to na drugi dzien on sie wszystkim chwalil ze sie z nia lizal a ona robila sobi nadzieje. dzis ma nie za fajna oppinie ;/ a wszyscy z klasy patrzeli na nią jak na jakąś szmate za glupie calowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie boisz się, że zyskasz opinię dziwki? U mnie w klasie w liceum (daaaawno temu :P ) też była jedna taka "parka". I kolega nie był niestety dyskretny, przez co koleżanka (bardzo fajna zresztą) miała przechlapane w całej szkole. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podjarana
mysle ze jak koles bedzie dyskretny to mozecie sie niezle zabawic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak z kolegami z klasy to tylk
o bez gumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego bez gumelk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ..kochana ja mialam seks z kolega z podstawowki ..a skonczylismy ponad 20 lat temu ..i to jest dopiero pytanie czy to w porzadku? :) a propos..gdybym ja wiedziala przedtem co ona ma w spodniach ...mmmm ...miauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspólna
Ja na koniec podstawówki poszłam z kolegą z klasy do męskiej toalety zapalić.Rozmawialiśmy o wszystkim.W końcu przyszedł temat o seksie ,akurat kończyliśmy papierosy.Powiedziałam wtedy że che spróbować ,a on rzucił papierosem na ziemie otworzył kabinę i powiedział że możemy spróbować.Weszłam i zrobiliśmy to.Było cudownie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspólna
Ale teraz coś mi się nie zgadza, bo koleżanki mówią, że nie wystarczy wziąć fiutka do buzi, że to jeszcze nie jest prawdziwy seks. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilny
Ja jestem z kolega z klasy juz 1rok i 8 miesiecy i uprawialismy to juz 3 razy jest super on nikomu nierozpowiada i wiedza o tym tylko moje 2przyjaciolki i jego 1 kumpel z czego wiem.Zrób to z nim, jeżeli, zacznie hamsko rozpowiadać ze uprawialiście sex poprostu ty zacznij plotkować ze on prosił Cie abyście to zrobili a ty mu odmówiłas i go zostawilaś i teraz chce sie odegrac gadajac ze sie z toba bzykał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klasa

Ja to zrobiłem z koleżanką z klasy. Nikomu nie mówiliśmy, a cała klasa się domyślała, ale pewni nie byli. Dziś jest moją żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×