Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubusiowa 87

wychować psa?

Polecane posty

witam mam problem z 2 mesiecznym szczeniakiem, ktory notorycznie budzi w nocy cala rodzine... ok 1 w nocy zaczyna piszczec bo chce sie bawic... jakiekolwiek proby uciszenia go zawodza... postanowilam nawet zamykac go na noc w lazience ale to tez nic nie daje bo nie dosc ze piszczy to jeszcze drapie, taka jego awanuta trwa nie raz godzine... dodam jeszcze ze mam 1,5 rocznego synka,ktory budi sie z placzem i pozniej mam podwojna awanture;/;/;/ Uprzedze osoby ktore stwierdza ze po co mi pies przy dziecku- niestety przedłużył mi sie termin odbioru domu a pies miał isc odrazu na podworko, jednak psa musialam wziasc w terminie a przeprowadzka dopiero za miesiac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara II
moj tez napierdalal jak byl maly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suśnia
trudno mi sie wymądrzać - mam psa od pól roku i od początku zachowywala sie jak małe dziecko - :)ale w nocy spała jak zabita , albo mnie sie tak zdawało bo spimy w innej częsci domu .może sie i awanturowala -kto ja wie ? - ale nikomu na dłuższą metę nie przeszkadzała Od dawana ma go w domu ? może to taki ores przejciowy , może musi sie przyzwyczaić do nowego otoczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche
za wczesnie zabrany od matki,piesek powinien miec co najmniej trzy miesiace,na tym etapie nic nie zrobisz ,bo jest jeszcze za maly na tresure,mozesz sprobowac nie pozwolic mu spac po poludniu i wieczorem,umeczenie go zabawami moze cos pomoze. wychowywalam owczarka niemickiego w domu,praktycznie niczym sie nie rozni od nocnego wstawania do dziecka,musisz wykazac sie cierpliwoscia,przynajmniej jeszcze jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam go już od 3 tygodni wiec nie sądze ze sie nie przyzwyczaił... a przez pierwszy tydzien grzecznie spal całą noc... od dwóch tygodni mu odbija i piszczy... a problem tkwi w tym ze on sie chce bawic wiec nie sadze zebym sie poswiecila i wstawala np o 3 w nocy zeby z psem sie bawic bo on ma taki kaprys... dziwne jest też to że on ma zapewniene atrakcje z moim 1,5 rocznym synkiem biega cały dzień i czasem sie zastanawia które jest głupsze bo maja podobne pomysly;p np pies jezdzi na autkach syna ( i to sam pies). Poprostu mam juz dosc tych nocnych wybryków tym bardziej ze z moim dzieckiem nie miałam takich problemów nigdy bo nie robił sobie z nocy dnia. Sprobuje jeszce z ta lazienka bo jak nikt do niego nie idzie to po jakims czasie ok 15-40 min sam sie uspakaja i jest ok tyle tylko ze jak ktos w nocy idzie do tej lazienki to pies zaczyna awantury;/ a nestety nie mam innego pomieszczenia zeby gdzie inziej go zamykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś bez serca
2-miesięczne szczenie miało "isc odrazu na podworko"?? lepiej od razu oddaj psa w dobre ręce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrusenika
też wydaje mi się, że warto go "wymęczyć" za dnia, by w nocy nie maił siły na wstawanie, ale spał jak zabity ;) polecam specjalne książki na temta wychowania psów. Znajdziesz tam sporo porad, które przy takim psotniku na pewno się przydadzą ;) No a to coś specjalnie do takiej okazji: szczeniak doskonały: http://www.okazje.info.pl/okazje/ksiazki/szczenie-doskonale.html Powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem bez serca ten piesek od malego byl na podworku gdyz jego matka tam sie wlasnie oszczenila wiec nie sadze ze bylo by mu tam zle skoro nie znal by innego zycia. Nie mam zamiaru go wiazac czy cos poprostu biegalby po calym ogrodzonym terenie i mysle ze to dla niego nie bylo by zle ... przeciez to pies a nie noworodek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×