Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdalenka05

Aparat ,podpowiedzcie

Polecane posty

Fajny. Niewielki, wąski, lekki, funkcjonalny, z dużą matrycą. Jeśli uda ci się wylicytowac go za przystępną, czyli tak do 500zł cenę to naprawdę będzie dobrą transakcją. Mimo wszystko ja jestem wierna swojemy canonowi z winmaru :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę że nie warto go kupować marka casio ma raczej małe doświadczenie i renome przy produkcji aparatów cyfrowych. Lepiej wejdź sobie na 3kropki.pl na dział aparaty cyfrowe znajdziesz canony A580 IS i A470 w świetnych cenach i masz pewną jakość, nawet w takim przedziale cenowym bo nawet te najtańsze canony świetnie sobie radzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Ze swojej strony mogę też polecić ci winmar.pl. Ma przede wszystkim sprzęt foto i videa, choć oferta nie ogranicza się do nich. Znajdziesz tam modele Cnonów, Nikonów, Samsungów i innych sprawdzonych już firm, a przy tym od raz masz wszelkie akcesoria i sprzęt do uświetnienia i rozwinięcia swojego warsztatu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałabym coś bardziej znanego. Mam na myśli firmę, która specjalizuje się jedynie w aparatach i wie w czym rzecz. Osobiście polecam Nikona, ale Canon jest równie wartą uwagi marką. Może coś z Olympusa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina538
Nie słyszałam nawet o takiej firmie casio.Ja mam aparat canon i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szuka się tańszych modeli to lepiej trzymać się canona. Myślę że Casio na pewno nie będzie warty zakupu, arka nie sprawdzona ani wyspecjalizowana w tego typu działalności. Lepiej zawsze dorzucić te pare złotych i mieć coś prostego ale dobrego. Można sobie przejrzeć ofertę canona na electro.pl jest tam ich bardzo duży wybór, cenę można dostosować pod siebie, bo mają i tańsze i droższe kompakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×