Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość komarzysko

Te przystrzyżone wloski strasznie klują!!

Polecane posty

Gość komarzysko

Nie chce golić cipci, mam przystrzyżone, ale one są cholernie niemiłe w dotyku. Dopiero jak odrosną to trochę są milsze, ale wtedy są juz za dlugie. Wy też macie takie kłujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypal zapalniczką
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za problem
ogolic na zero?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
nie, nie chce na zero kurcze moze po maszynce do strzyżenia by nie byly takie kłujące? mówie o wloskach na wzgórku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia to jak już golić to na gładko. Miałem kiedyś taką co sobie owszem goliła regularnie ale chyba tylko z włosem. I taką tarkę miała na całym bobrze. Ile mój mały się nacierpiał, poprzycierał o to. Więc albo gładko, albo depilacja bikini, a co zostanie to już lepiej zapuścić to poziomu w którym kujące nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooo
najlepiej woskiem... w tedy będziesz miała spokój na kilka tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
daj spokój z woskiem, nie dość ze boli jak diabli to jescze pelno krwi i ran dziewczyny, no ale wiem, że dużo z was ma przystrzyżone wloski i też macie takie kłujace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
lopez, a Ty myslisz,ze to fajnie tak pod wlos golic? latwo mozna sie zaciać i powstaja krostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna5546456
lopez, bo własnie powinno sie golic z włosem a nie pod włos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukier do depilacji
Ja od pół roku depiluję cukrem do depilacji. Żadnych ran ani krwi (pierwsze słyszę), jest gładko i schludnie na długo. A kiedyś też myślałam że to niemożliwe i się nie odważę, ale golenie powodowało właśnie "tarkę" i podrażnienia. Nie mogłam sama z tym wytrzymać. Odważyłam się raz na bikini, zobaczyłam ze nie taki diabeł straszny. W dodatku z czasem włoski są słabsze i mniej boli. Ostatnio w ramach eksperymentu wydepilowałam całość, minął ponad tydzień a ja ciągle mam święty spokój. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
ale nie dziewczyny, ja nie chce depilować, nie chce tam być łysa. Chce krótkie niekłujace wloski. Moze jakiś zmiekczacz by zadzialał? a co do pasty, to kiedyś kupilam na allegro, ale to byl niewypał, nie wiem czy pasta taka była czy ja nie umialam się nią poslużyć. Byla strasznie twarda a jak ją rozmiekczyłam to sie kleila w dloniach i nic ztego nie bylo. A z woskiem to tak jak mowie, kiedyś depilowalam nim bikini i byłam zmasakrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz na zero:O Mialam kiedys fryza dolnego na zero i jak wszystko zaczelo odrastac,to myslalam,ze zadrapie sie na smierc,wiec tego nie polecam:) Teraz mam tak na okolo 3 mm,ale nic nie kluje.Moze masz,autorko,taki typ wloskow?Moze sprobuj je skracac pod innym katem i nie beda tak kluc?Nie wiem,co Ci kurna poradzic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuluuuu
ja mam tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
kotek .. no te na dole na wargach mnie nie kłują bo odrastały jakiś czas i teraz sa fajne, tylko te na wzgórku są okropne, przycielam troche i kluja. Nie dam rady se je inaczej ukladać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOloa
to sobie nie gól... problem wielki robisz z niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komarzysko
nie golę :P tylko przycinam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie wnikam z włosem czy pod włos. Obojętne mi czy bober łysy czy zarośnięty (no są granice) byle nie kuło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gogość
Do strzyżenia zapleść małą gumką (zrobić kilka małych 'kucyków'), przyciąć, spiłować końcówki szklanym pilniczkiem do paznokci, rozpleść, obficie zmoczyć włoski i nie wycierać (skręcą się), natłuścić np olejem kokosowym. Powinno trochę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×