Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trtrtr

3 trymestr a praca - jak się miewacie?

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Topik tworzę dla nas, pracujących jeszcze a z terminami porodu na jesień. Może tu znajdziemy zrozumienie i wesprzemy się na wzajem... a przynajmniej pożalimy lub podniesiemy na duchu. Jeśli więc temat was dotyczy i zainteresuje, to piszcie jak się czujecie. Prawdę powiedziawszy ja jestem przemęczona i rozżalona (żal mam do losu, do siebie, do pracodawcy i partnera). Fizycznie jest OK i ciąża przebiega prawidłowo ale to zmęczenie mnuie zabija. Nie jestem w stanie zająć się niczym innym, poza aktywnością w pracy, gdzie i tak jestem mobbingowana. najbardziej jednak doskwiera mi - prócz ciągłej walki o pieniądze - zmęczenie i senność. Przed pracą i po pracy (wychodzę rano, wracam wieczorem) wyłącznie śpię, nawet od 22 do 8, a i tak wstaję niewyspana. A wy jak funkcjonujecie godząc pracę i obciążenie swoim stanem? Czy macie trochę energii dla siebie, do przygotowań na narodziny maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę w tym
Więc tak: Ja pracuje w firmie rodzinnej, naszej i teściów mam termin na 4 października, wszytscy wypychają mnie do domu na zwolnienie a ja nie chce mimo tego ze dobzre nam się powodzi to chce pracować poprostu w domu się "duszę" i nudzę, wole być wśród ludzi, tyle że mam zmiejszony etat bo idę do pracy na 7 a kończę o 12 więc na szykowanie wyprawki dla małej mam dużo czasu i energi iróznież na mój odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×