Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruuszon

wizyta u ginekologa

Polecane posty

Gość kruuszon

czy wizyta u ginekologa jest straszna w wieku 16 lat?? mam problemy ale boje sie pojsc do ginekologa... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi89
nie boj sie! idz na luzie,wez sobie cos ziołowego na uspokojenie jezeli tak sie boisz i smigaj! kazda z nas chodzi do ginekologa wiec to normalna sprawa, ja ze swojego doświadczenia wiem, że najważniejszy jest luz bo przeciez chodzi o Twoje zdrowie! jezeli wstydzisz sie faceta to idz do babki, chociaz ja juz wiem ze faceci sa bardzoej delikatni w badaniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czego sie bać ani wstydzic, choc cie rozumię, wiem jak to jest, ja pierwszy raz poszłam do babki, drugi raz tez mialam isc do babki...ale wypadło, ze musialam isc do faceta....i tak jak napisal ewi 89 faceci sa bardziej delikatni i raczej juz bede chodzic do facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego bać. Ja byłam pierwszy raz w wieku 14 lat i nie było tak strasznie :) Nie przejmuj się, to jest lekarz. Nie jesteś jego pierwszą pacjentką. On zna ciało kobiety. Bądź dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek_
Czego się boisz dziewczyno. On Cie nie zje. On jest od tego aby pomóc Tobie i w razie Twoich wątpliwości zrobić wszystko abyś nie miała żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×