Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mjhjhj

zmiana w zachowaniu mojej żony...

Polecane posty

Gość mjhjhj

Jestesmy razem 8 lat. Ona zawsze maiłe małe libido, przez co cierpiałem. Ostatnio jednak szalej e ;) Dzisiaj w nocy obudziąłm meni o 3 rano zeby zaspokoic ustami :) Cholera tylko to wstwanie o 6 rano do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
?? skąd takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak
:) Dziecko, idź kup zeszyty bo zaraz dzwonek na pierwszą lekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
W ciąży nie może być bo ma już 79 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
podszywy :0 ostatnio cały czas mówi o dziecku, ale się zabezpieczamy, nie zaliczyliśmy wpadki, ciąża nei wchidzi w rachubę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank
na bank jej kochanek wyjechał na wakacje i z braku laku obstawiła męzową pałkę.. niedługo tamten wróci i znów popuści ci szpary raz na 3 miechy.. spokojnie, dasz radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
Chce Cię na dzieciaka na mówić a później pójdziesz w odstawkę. Zaspokoi swoje pragnienie bycia matką i arivederci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
tak, choc nie za często. dziecko nei byłoby tragedią. Parawdę móiąc zaczynam dojrzewac do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
tak, wcześniej mi robiła o 2.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha....
To radze zacząć od tego rozmowę. Sama z siebie się nie zmieniła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak
Bęcwale, chciałbyś pewnie mieć żonę, ale to tylko twoje marzenia. Tylko takie niedouczone jak ty debile co to ganiają na 6.00 do roboty zakładają takie durnowate tematy. Tyle w temacie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
wstaję o 6 do pracy, gdzie tzeba dojechac przez pół miasta na 7.30 czy na jej zmainę mogło wpłynac to że ostatnio było między nami tragicznie i prawie sie roztsalismy? teraz jest znowu dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
-Ja to mam bardzo dobre połączenie: wstaję rano, za piętnaście trzecia; latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację, więc tylko wstaję i wychodzę. -No, ubierasz się pan. -W płaszcz. Jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? -Aaa... fakt! -Do pekaes mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest pekaes. -I zdanżasz pan? -Nie. Ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. -He, he, he, he. -Przystanek idę do mleczarni -- to jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa (mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada). W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny i do Stadionu, a potem to już mam z górki. Bo tak: 119, przesiadka w trzynastkę, przesiadka w 345 i jestem w domu, znaczy -- w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans -- to sobie obiad jem w bufecie. To po fajrancie już nie muszę zostawać żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra dwudziesta druga pięćdziesiąt jestem z powrotem. Golę się, jem śniadanie i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
a jak się zabezpieczacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
Mamy podwójne zasówki Gerda w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
A czy to ważne?? prezerwatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
oj podszywaczu - zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ciekawska
byłoby logiczne gdyby to były pigułki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
nie pigułek nei bierze od 3 lat. Poza tym jak pisałem dziecko nie byłobypowodem do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowcipe jak w temacie
Do kościoła przed ceremonią zaslubin wchodzi pan mlody, uchachany od ucha do ucha, podchodzi do druzby a druzba pyta: -Stary czemu jestes taki szczesliwy?? -Czlowieku wlasnie mialem najlepsze obciąganko w zyciu, i to w dodatku moja przyszla Zoncia mi zrobila... Chwile pozniej wchodzi ucieszona Żona do kościoła, lekko zarumieniona wyciera kącikiust , drużba żony pyta: -Kochana czemu się tak niesamowicie cieszysz?? A bo właśnie zrobiłam ostatniego loda w życiu chce żebyś ją pobzykał bo pewnie zaciążyła z kochankiem a mógłbys sie kapnąć że skoro jej nie bzykasz to skąd ciąża.. proponuję badanie DNA dzieciaka jak skończy 3 lata - no chyba że kochaś jest czarny to wczesniej się zorientujesz (mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaarraammbbaaa
prezerwatywa nie daje 100% pewnosci, nawet gdy nie peknie to zdarza sie, ze kobieta zachodzi w ciążę. Moze wlasnie wpadliscie i jej nagla zmiana libido jest spowodowana szalejącymi w niej hormonami ciążowymi? Pogadaj z nią o tym czemu tak nagle ma chęć, o ewentualnej ciąży, albo od razu leć kup test i jej wręcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeee ale sie usmialam, z tych polaczen, a raczej z opisu, ktos ma talent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdgdg
aq ja myslę że poczucie winy bo dupczy się na boku tak to już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjhjhj
czas na prawdę... jestem tą żoną - reszta to prawda. czytając wasze wypowiedzxi myslałam sobei jak bardzo macie zwichrowane zycie że widziecie wszędzie tylko zdradę albo wkręcanei drugiej soby w coś na co nei ma ochoty? ptrawda jest tak że nasz związek długo rpzechodził trudny okres dostosowań i jak się nie ukłądało to i ochoty na seks nie bylo za wiele... Teraz jest ok - w koncu idziemy w jednym kierunku :) Poza tym czy nei słyszeliście że kobiety koło 30 mają najwieksze libido i najwięcej ochoty na seks? Może po prostu dosyc późno dojrzałam do tego żeby czerpać z seksu pełnymi garściami?! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×