Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacasiemamaaa

jaka jest prawidlowa temperatura u 2 latka

Polecane posty

Gość pytajacasiemamaaa

moje dziecko ma 36,9 stopni czy ta temperatura jest prawidlowa czy to stan podgoraczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkatopiku
wiem,ale mamy dzisiaj wyjazd na caly dzien i zostawiamy dziecko babci ,nie wiemy czy nie zrezygnowac bo jak sie malej pogorszy to niestety nie jestesmy w stanie przyjechac w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temp prawidłowa
to prawidłowa temperatura, stan podgorączkowy jest powyżej 37, a gorączka powyżej 38 zależy jak mierzyłaś i jakim termometrem, termometry elektroniczne zawsze pokazują o dwie kreski więcej niż rteciowe temp. mierzona w ustach czy w odbycie też będzie o dwie kreski wyższa od tej mierzonej pod pachą zaopatrz babcię w syrop p/gorączce i w razie czego poda jak będzie miał powyżej 38 i spokojnie możecie jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ok, zostaw jakis syropek lub czopek gdyby mała sie rizchorowała, a z własnego doświadczenia wiem,że nawet w szpitalu nie daja nic na obnizenie goraczki dopoki nie siega ona 38.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej - dziecko podenerwowane
że zostaje bez ciebie i troszkę podskoczyła rtęć :) Normalka. Moja córka jak pierwszy raz jechała z nami nad może z emocji cała drogę miała prawie 40 stopni :( Po drodze zatrzymywaliśmy się w różnych miastach i bylismy na pogotowiu i nic stwierdzić nie mogli, a jak zobaczyła plażę i morze temperatura natychmiast spadła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrt

Myślę, żę warto będzie sprawdzić sobie różne termometry i wtedy coś interesującego uda się wybrać. Możesz zerknąć między innymi na MultiTemp od Sanity czy inny podobny sprzęt, który działa bezdotykowo – to zawsze taka najlepsza opcja, która pozwoli szybko mierzyć temperaturę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×