Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stwojstary

Za każdym razem krwawie. Pomocy !

Polecane posty

Dopiero zaczęłam niedawno współżyć.. I robiłam to dopiero 3 razy w życiu w odstępie ok. 2 tygodni. Za każdym razem krwawię.. ;| Za pierwszym razem krwawiłam strasznie i to przez 3 dni.. Za drugim troszkę mniej, a za trzecim tyle co za pierwszym z tą różnicą że tylko w dzień współżycia.. Czy ktoś z was miał taki przypadek ? Czy możecie mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje ? Chce znać powód, dlaczego tak się dzieje? Bo przecież błony już zapewne dawno nie ma. Czuję lekki dyskomfort po stosunku wiedząc że właśnie ze mnie cieknie. Kiedy to się wreszcie skończy ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trgiyjhi
Ja też tak miałam . dokładnie nie pamietam ile razy krwawiłam bo to było ponad 10 lat temu , ale przeszło samo :) Mnie jeszcze do tego bolało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciwekaawii
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też boli do tego. :( ale i tak ochota jest większa ;P a wiek ma z tym jakieś znaczenie ? Oo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiek ma znaczenie poniewaz mzoe fizycznei jeszcze pryzgotowana nei bylas. A co do twojego problemu mialam tak samo z ta roznica ze ja krawailam 2 razy malo a za 3 razem zaczelam krawic przez 4 dni okazalo sie ze odpiero za 3 razem przebil mi blone i stad te krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde sama nie wiem co mam myśleć. W sumie jeszcze młoda jestem więc może to to. Rozumiem że każdy przechodzi wszystko inaczej, ale wkurza mnie to, że kobitki 16-17 lat mogą normalnie się bzykać a ja nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×