Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielono mi w głowie

jaka sukienka na wesele??

Polecane posty

Witam. Mam do Was prośbę, pomóżcie mi z wyborem sukienki na wesele ... Idę pierwszy raz na nie, choć mam 20 lat, ale jakoś moja rodzina nie chce się hajtać :D Jest to wesele kuzynki mojego chłopaka i chciałabym 'jakoś' wyglądać. Noszę rozmiar 40/42 i interesuje mnie sukienka do kolan. Czy ktoś ma jakiś pomysł? Proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka...22
rozmiar rozmiarem, ale jaką masz figure,jaki kolor lubisz, co chcesz podkreslić w sylwetce a co ukryć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figura hmmm? Bardziej jabłko, kolor włosów-blond (lekko poza ramiona) Moim ulubionem koklorem jest zielony, ale nie wiem czy taki byłby dobry na wesele. Mam dość duży biust, bo 80D, ale szerokie biodra, które chciałbym koniecznie zatuszować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figura jabłko
czyli jesteś tak gruba że wyglądasz jak kulka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abo możesz jeszcze szukać odcinanej pod biustem... Tylko musisz uważać, cobyś nie trafiła na taką, w której będziesz wyglądać niczym ciężarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsssss
nie ta sukienka nie bedzie dla Ciebie dobra. moja kolezanka tez dosyc puszysta kupiła sobie taką i wygląda w niej fatalnie. zauwazcie ze ta sukienka jest prosta od góry do dołu jak worek i zapewniam ze nie bedzie dobrze wyglądac na grubszej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinana pod biustem a na brzuszek bardziej szeroka hmm kolor moze pudrowy roz ? jesli nie ejstes zbyt blada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie, powinnaś szukać czegoś odciętego pod biustem, bo tej jasnej właśnie tego brakuje, jeśli masz figurę jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem za propozycją tiaa będziesz wyglądać jak w ciąży :-P mam w głowie krój ale nie mogę go znaleźć będziesz dobrze wyglądać z dekoltem duży trójkąt i ramiączka szerokie obejmujące piersi pod biustem ściągacz od ściągacza rozpromienia sie sukienka do kolan :-) coś takiego http://www.fashionhouse.eu/images/i_f_2494.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipsssss
sukienka alikasandry jest w sam raz dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka...22
w tej co podała tjaaa to bedzie właśnie wyglądać jak ciężarna, raczej zeby odcinana pod biustem była dekolt w literę V, no i zdecydowanie nie biała, ten kolor powinien być zarezerwowany dla panny młodej ( o czym niestety część gosci zapomina) ale zielona jest ok, sama ostatnio w zielonej na wesele poszłam. Z reszta zarza czegoś poszukam na necie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka, którą podalam to tylko wzór, a nie rada co do identycznego kroju czy koloru chodzi mi o to, że sukienka nie opinała jej się na brzuchu, bo będzie wyglądała fatalnie:) zrezygnuj z satyny i innych błyszczących materiałów, bo cię pogrubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwedsa
ja mam podobna figure do tej opisanej przez autorke. nosze rozmiar 40. i juz wiem co mam kupowac sobie. sukienka z dekoltem..ale nie za wielkim pod biustem sciagacz a od bioder luzna....taka zwiewna. I do kolan to najlepsza dlugosc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka...22

×