Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olivia 33 wreszcie happy

Zdradzilam i ni zaluj. Mialam powod al jestem tez lepsza zona przez to

Polecane posty

Gość Olivia 33 wreszcie happy

Wielu ludzi uwaza iz mialam wszystko- piekny dom, duzo kasu, basen, auto, nie pracowalam i takie tam. Meza nigdy ni bylo w domu a mni traktowal jako droga zabawke. On po prostu lubil sie mna chwalic. Naet sex odbywal sie rzadko gdyz on zawsze byl w jakis rozjazdach/wyjazdach. W koncu nie wytrzymalam i zrobilam to z moim trenerem. Mozecie nazywac mnie dziwka, szmata ale wlasnie w tej chwili bylam szczesliwa bo zrobilam cos o czym moj maz byl przekonany ze nie zrobie. W tej wlasnie chwili bylam szczesliwa. I tyle. Oto moj przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmancka
Świetna prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Chwalisz się, żalisz czy szukasz rozgrzeszenia? Pobłogosławić Ci z krzyża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t43422645
no i co z tego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia 33 wreszcie happy
A no i odpowiadam na pytanie jak jestem lepsza zona przez to: teraz jestem szczesliwasza wiec potrafie zrobic mezowi co tylko zechce. A i to nie jest prowokacja jak niektorzy by chceli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj aż się mąż o tym dowie to wtedy skończy Ci się życie w luksusie i wylądujesz na bruku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia 33 wreszcie happy
Musialam sie komus wygadac/napisac to. W moim towarzystwie by sie to szybko rozeszlo i tyle. Teraz to z siebie zrzucilam i tyle nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia 33 wreszcie happy
Jezeli sie dowie to i tak jestem ustawiona do konca zycia z pieniedzy. My nawet dzieci nie mamy bo maz nie chce abym zepsula sobi figure wiec jak tu mowic o jakimkolwiek szczesciu w malzenstwi! To jest zlota klatka nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarmancka
dziecko, wez lepiej zrob przygotowania bo niedlugo szkola! Anie przed komputerem głupoty wymyślasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×