Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwcowa noc

żonaty facet

Polecane posty

nigdy nie zwracałam uwagi na żonatych facetów, uważałam,że jak facet ma obrączke na ręce to juz nie facet.Ostatnio spodobał mi sie taki jeden.Nawet nie chce myśleć o tym, wiem,że nic z tego nie będzie,a jednak o nim myśle i czuje do siebie obrzydzenie.Czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facettttttt
owszem, ja jestem w takiej sytuacji tylko odwrotnie. bo ja jestem facetem i spotykam sie z mężatką. koleżanka z pracy. potajemne spotkania w hotelikach na seks. pełen perwer, pozwala mi we wszystkie dziurki. a w pracy wszem i wobec głośno i donośnie podkreśla jak bardzo kocha swojego męża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie facettttttt
szczerze? dla mnie to tylko seks. w dodatku zajebiscie szałowy. nie tak dawno rozstałem sie z dziewczyna która uważałem za milość mojego życia i jestem singlem wiec to że koleżanak z pracy mnie "zbałamuciła" to jest świetne rozwiązanie bo z moim temperamentem ciężko by mi było samemu. a co do laski z która sie bzykam? cóż ja nikogo nie zdradzam, niech ją sumienie z tego tytułu gryzie, a swoją droga śmieszna jest z tym swoim nagminnym podkreślaniem w pracy miłości do swojego męża a jednak wali go po rogach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zadawajcie się z żonatymi facetami,to żałosne świnie, nie mają odwagi odejść od żony,to szukają zdobyczy.....nie maja jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak...żonaty...żona wypierze,ugotuje,zajmię sie domem..a on znajdzie jakąś laskę,bo żonę ma po całym dniu zmęczoną,już mu się znudziła itd...żonaci faceci, to egoisci,swinie ,pokraki,życiowe kaciały,które nie potrafią stanąć na wysokości zadania,tylko oszukiwać....nienawidzę k***sów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy żonaty facet jest dużo lepszy w łóżku niżeli ci młodzi pogrzebią i zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×