Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ivona3292

Pomóżcie.

Polecane posty

Pisze bo mam problem. Otóż spóźnia mi się okres 6 dni. Przeważnie mam regularne cykle 28-29 dni. Oczywiście od dnia 28 zaczęłam świrować ze jestem w ciąży. Zrobiłam test po 3 tygodniach od domniemanego zapłodnienia (4 dni po spodziewanej miesiączce)i wyszedł negatywny. Fakt ze robiłam go wieczorem bo już nie mogłam wytrzymać z nerwów. Czy sądzicie ze jego wynik może być błędny? Możliwe ze sama się nakręcam bo jak już mówiłam strasznie się denerwuje.Dodam ze ostatnio brałam leki bo byłam przeziębiona. Wiem ze najlepszym rozwiązaniem byłoby iść do gina ale najpierw chciałam się was poradzić co o tym sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłaś test w odpowiedni odstępie czasu od stosunki i juz po spodziewanym terminie miesiączki wiec test juz był wiarygodny, a leki mogły wpłynąć na przesunięcie okresu. moja rada- zrob dla pewności drugi test, z porannego pierwszego moczu no i niezależnie od wyniku idź do gina jeśli okres sie nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam dziś drugi test (tym razem rano) i wyszedł ponownie negatywny. ;) Ale okresu nie widu ni słychu ;) a to już tydzień po terminie.;/ Dr. gin na urlopie a ja siedzę jak głupia i się cały czas zastanawiam co to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aspirynę już brałam. 2 opakowania w dwa dni i nic...;/ kąpiele zresztą też... Czy znacie może jakieś choroby które mogą powodować przedłużenie cyklu(lub zatrzymanie okresu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×