Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NataLinkaaaaa

Dzisiejszy dzień

Polecane posty

Gość NataLinkaaaaa

Witam kobitki !! :) Co dzisiaj planujecie? Ja zaraz idę zmywać posprzatać i około 15 zacząć robić placki ziemniaczane bo mój ukochany wróci z pracy... a ja mam urlopik :) no i tak tydzień spędze w mieście w domku.. ale to ok lubie tak odpocząć sobie.. a drugi tydz na działce:) Lubicie placki ziemniaczane? znacie jakies dobre przepisy ?:) oprocz tradycyjnego? mam zamiar zrobic z cebulką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLinkaaaaa
no halo nikt nie porozmawia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, A mi właśnie mija urlop i na dzień dzisiejszy zaplanowałam fryzjera, kosmetyczkę! Na placki ziemniaczane tez mam straszną ochotę ale mi sie nie chce trzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zrobiłam placki z cukinii....palce lizać ...zamiast ziemniaków cukinia śmietana jaja mąką i czosnek...pycha....i humor mi się poprawił:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLinkaaaaa
mi tez sie nie chce trzec ale dla ukochanego wszystko !!:) a wiem ze baaardzo ma ochote na placki.. ja dzis robie sobie sama kosmetyczke hehe robie pazurki sobie przedluzam metoda akrylowa:) wiec teraz posprzatam zajmie mi do 12... pozniej pazurki... 2h do 14 a pozniej poogladam tv i zaczne robic obiadek taki plan jest do momentu kiedy moj misiaczek przyjedie z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLinkaaaaa
moze kieys sprobuje ale dzis zrobic zwykle z cebulka:) moje pierwsze w zyciu placki robione hehe jestem pocatkujaca kucharka:) ucze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffff
ooo co za zbieg okolicznosci, tez bede robic placki ziemniaczane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLinkaaaaa
no tak tylko ty pewnie umiesz bardzo dobrze a ja sie bede uczyla:p narazie nie wiem co i jak:D ale moze poczytam cos w necie ile ziemniakow itd:) co i kiedy dodawac zeby bylo smaczne a moze ty mi opiszesZ?? jak robisz dokladniE?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataLinkaaaaa
a ile placki moga stac zimne tez beda dobre ?? czy od razu trzeba je zjesc?bo juz nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×