Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buzzzka

1,9 kg w 7 dni dobry wynik?

Polecane posty

Gość buzzzka

tyle zgubilam na diecie 500 kcal, dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klko
ogólnie byłby dobry, ale przy tej liczbie kalorii powinno spaść Ci 2 razy tyle. Nie wróży to dobrze na przyszłość, metabolizm masz juz totalnie spowolniony, w następnym tygodniu przy takiej "diecie" mniej schudniesz niz teraz. A jak zaczniesz jesz więcej to szybko przytyjesz. Spieprzyłaś sobie życie dziewczyno, teraz całe Twoje życie to będzie liczenie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
no ja na ok. 1500kcal straciłam w ostatnim tygodniu 1,5kg a odchudzam się od dawna. Ponadto moja waga jest już bardzo bliska tej ostatecznej a wtedy najwolniej spada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
biore sie za glodowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
do dalej. Ile zrzucilas kg ? w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
odchudzam się od początku marca. W tym czasie zrzuciłam już prawie 15kg. :) pomału a skutecznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
No mi zostaly 10-13 kg. a mam czas do 10 pazdziernika co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heee
zaczac sie wczesniej odchudzac a nie czekac do ostatniego momentu i robic teraz takie durne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalaj
po pierwsze to ustalanie sobie terminu i to tak nierealnego na zrzucenie tylu kg jest bez sensu. Ja jestem zdania że aby sukces był na stałe to trzeba zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowe i racjonalne raz na zawsze. pewnie że da sie zrzucić szybko i dużo ale na jak długo? Kiedyś nie wyobrażałam sobie że chęci na słodycze i inne niezdrowe przekąski mogą zniknąć. Ale tak jest i teraz mimo że w szafce mam chipsy, czekoladę i inne nie wzrusza mnie to. Potrafie pohamować swój apetyt a co ważniejsze to nie musze się zmuszać bo jedna kostka czekolady mi wystarczy dla smaku. Nie musze wiecej. :) Da się tylko trzeba chcieć i zmienić to i owo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w tym tygodniu straciłam 1,5 kg, jedząc 2000 -2500 kcal. I jak już pisałam odchudzam się od bardzo dawna. Wniosek z tego że masz strasznie rozwaloną przemianę materii. Głodówka na pewno Ci nie pomoże i obawiam się że będzie jeszcze gorzej. Wiem, że chcesz schudnąć w krótkim czasie, ale radziłam bym jednak najpierw odbudować przemianę materii nawet za cenę przytycia i dopiero potem zabrać się za odchudzanie ale już mniej drastyczne. Inaczej będziesz potem tyła nawet na 1000 kcal (ja tak miałam) a chyba nie chcesz mieć jojo ani całe życie się głodzić? Może pomyśl nad wybraniem się do dobrego dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
No dobra ktos ost pisal ze po co jestem na diecie 500 kcal jak bym na diecie 1000 kcal schudla 1 kg tyg a na 500 kcal 2 kg tyg. Nie rozumiem problemu. A co to tego ze moglam sie brac za diete wczesniej a nie na ost moment . Tylko ze ten slub to z wpadki i za 7 tyg dostali wolny termin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzzzka
Do neit a ile wazysz i ile masz wzrostu cm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×