Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszazmarszczka

Przeciwzmarszczkowy pod oczy?

Polecane posty

Gość pierwszazmarszczka

Witam, Możecie polecic jakis dobry krem przeciwzmarszczkowy pod oczy??? włanie skończyłam tubkę LA ROCHE-POSAY "SUBSTIANE YEUX. EYES" i jestem średnio zadowolona, rezultat praktycznie zerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567......
ja używam ostatnio serię z koziego mleka ....w zestawie jest krem na dzień na noc a w tubce krem pod oczy mi odpowiada i nie jest drogi zazwyczaj kupuję w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszazmarszczka
a jakiej marki jest to kozie mleko??? ziaja??? bo o innym nic mi nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszazmarszczka
Czy uzywał ktoś kremu elixir dostepnego w aptece, albo vichy retinol ha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam firmę Eveline, seria odpowiednia do wieku, w serii jest też krem pod oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie olay regenerist serum pod oczy, bardzo lekkie, a jak dotad dla mnie najbardziej ladne oczy robi ;) pamietaj, cokolwiek wybierzesz, zeby byl w tubce, albo opakowaniu z pompka, bo ze sloiczkow co wartosciowsze skladniki, szczegolnie przeciwutleniacze, momentalnie wyparowuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie dlatego moj
krem tani, ale w opak z pompka jest lepszy jak te ze sloiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem tani wcale nie musi byc gorszy od drogiego, ba, czesto jest na odwrot :) wazne sa tylko skladniki. ot przykladowo niektore kosmetyki tanszych firm, jak neutrogena, olay, sa lepsze od lancome, czy chanel. po prostu trzeba wiedziec co jest w skladzie, zeby nie bylo nic podrazniajacego, a za to obfitosc nawadczniczy, antyutleniaczy, substancji wspomagajacych zdrowa prace skory przy produkcji kolagenu, walce z uszkodzeniami poslonecznymi, itd. no i tez trzeba uwazac na reklamy i ekspedientki ;) bo tam dopiero sa popuszczane wodze fantazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiel kremow do suchej cery wystepuje tylko w sloiczkach, bo sa po prostu za geste do pompki. wtedy trzeba szukac tubek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi odpowiada Dove
Pro age treatment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dove pro age treatment jest dobry do nawilzenia skory, nie podraznia, jednakze osoby chcace zapobiec zmarszkom moga byc nieco zawiedzione, poniewaz kosmetyk ten zawiera tylko jeden antyutleniacz (oliwe z oliwek) i to w znikomej ilosci. no i pamietajmy o dodatkowej ochronie przeciwslonecznej (ten krem ma tylko 8) ogolnie dove ma calkiem dobre jakosciowo produkty, choc moze sie zdawac ze to taka tania i pospolita marka. jedynie mydla w kostkach (jak zreszta kazde mydla w kostkach) moga stanowic problem dla skory (nadmiernie przesuszaja). ale np. zele do mycia twarzy maja bardzo dobre, ba, zdrowsze dla cery niz wiele zeli w gornych polek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×