Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

Świetne buty! A mójtakich nie chce .../

Polecane posty

Gość wasuretahazunonatsukashii
kciukiem - nie przejmuj sie opiniami... :D no ale coz...raczej mu tej strony nie pokazesz... ja jako jedna z niewielu, albo moze i jedyna popieram Cie w 100% i tez bym chciala, by moj sobie takie kupil...ale przyznajmy szczerze...nie sa one dla zwyklaków, dla osob bojacych sie wyrozniac od reszty....ale sa zajebiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) no wlasnie, te buty są takie... inne jakbym je pokazała moim najlepszym kumplom to by mnie wyśmiali moj tych butów nie wyśmiewa, po prostu mu nie odpowiada taki typ. woli bardziej wojskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma krótkie włosy. nie nosi koszul (chyba, że jednolitą, na wierzch) polo, marynarek-nie,nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, te są ładne, ale dla mnie! sugerujesz, że mam mojemu takie kpić? jest dziwakiem, ale bez przesady...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmiiiska
takie damskie trochę, a ty masz ładne zdjęcie xd i fajnego kolczyka^ ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee to dla faceta myślałem ze dla Ciebie :P ;) tez bym ich nie chciał :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za wysoka szpilka. dziex miska okay, chyba koniec tematu, już raczj nikt się nie wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko? to założ sobie takie buty i spróbuj chociaż do łazienki przejść:) o schodach nie wspomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehh faceci nie chodzą w takich butach :P ;) choć...:P ;) kobiety maja do tego przystosowane stopy ;) są obcasy po 13 cm!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje są nierpzystosowane. chodzić zaczęłam w wieku 2 lat, teraz mam dwadzieścia i nawet na małym obcasie niezbyt potrafię-ale od czego są kotrny?:D albo platformy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×