Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko sex

to tylko sex

Polecane posty

Gość ja tam sie nie wpier...
fajna mi reakcja na stres - pochwalanie zdrady i powazanie ze jest to cos normalnego, hehe jak by był zestresowany to by sie wydzierał, miał zły humor, nie wiem cokolwiek ale nie to a jesli zdrada jest lekarstwem na stres to ja juz nie wiem....rece opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To typowe objawy zdrady
Jestem facetem i mówię Ci dziewczyno - nie pakuj się w to. Chyba, że chcesz grać rolę kury domowej u boku macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalikali
Same łzy do oczu napływają jak to się czyta... Od razu mi się przypomina moja historia...Na początku mówił mi że jestem dla niego najważniejsza, później coraz rzadziej, a za naszą klasę zrobiłam mu taką awanturę że pewnie dalej pamięta. Dowiedziałam się od obcych ludzi że widzieli go na mieście w objęciach z jakąś panną, za tydzień mamy drugą sprawę rozwodową(z orzeczeniem o jego winie oczywiście), także nie daj się dziewczyno wciągnąć tak jak ja bo będziesz żałować, a jeśli masz być z nim tylko ze względu na dziecko to uwierz mi bo nie ma sensu, póki dziecko jest małe to jeszcze nie rozumie za wiele...Moje ma teraz 2,5 roczku, prawda jest ciężko ale całe szczęście że mogę liczyć na moich rodziców i rodzeństwo. Odwołaj ten ślub, albo przełóż, zobaczysz co zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
ja niestety własnie nie moge liczyc na nikogo jestem od niego zlaezna finansowo poki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bakaliowe
to tylko sex - a rodzice, nie pomogą Ci w razie co? Nie spieprz sobie z życia z jakimś kretynem tylko dlatego, że on Cię utrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Ludzie a skad ta pewnosc ze juz ja zdradzil....jest podejrzany ok. ale przeciez chlopak moze byc niewinny...a Wy ja tak straszycie przed tym slubem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
nie moge liczyc na rodzicow niestety :( wrocil z pracy i usiadl na czacie rozmawial z kims teraz wychodzi a ja cały dzien sama...z dzieckiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
o rany hm----------> dzieki:* moze faktycznie wyolbrzymaim ale bardzo sie tego boje ...mam nadzieje ze mnie nie opuscicie i te dwa dni do soboty jakos z wami przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Ej ,wrocil i wychodzi.!!! ??? Wyjsc to powinnien z dzieckiem na spacer,on tego nie wie jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drytewka
chlopak moze byc niewinny ale ewidentnie prubuje przygotowac autorke do tego ze bedzie ja zdradzal, albo juz to zrobil. Moj chlopak tez mi powiedzial ze u niego w pracy wszyscy koledzy zdradzaja zony, podkreslam WSZYSCY, ale ich nie usprawiedliwia, nie mowi ze to normalne, wecz przeciwnie. Sam jest bardzo zgorszony zachowaniem swoich kolegow i wiem ze sam nigdy mnie nie zdradzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
juz wrocil ....nie on z dzieckiem na spacer to sporadycznie , jesli chodzi o zgorszenie tro w zadnym wypadku on uwaza ze tak jest od zawsze na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffrvgf
zapytaj faceta wprost, czy cie zdradzil lub czy moze cie kiedys zdradzic, jak powie "to tylko sex" to masz odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tylko sex
moze to zrobil i ma wyrzuty sumienia i mowi ci to w ten sposob zeby zobaczyc twoja reakcje co i jak :-/ ... kurcze wspolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
Próbowałam podejść do niego zagadac ale jakos przez gardło nie może mi to przejść ...boje sie ze bedzie mnie zbywal albo zartowal ...ehh dziekuje wszytskim za wsparcie i za straszna prawde ktora mam nadzieje w moim przypadku sie nie sprawdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini hunter
Posłuchaj MUSISZ Z NIM POGADAĆ dziś , bo będzie Cie to zjadać od środka..... :( Jeszcze raz zbierz w sobie siły i wracaj do niego i prosto w oczy o to spytaj!!!! Kuj żelazo póki gorące!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Tak pogadaj no co Ty,to ma byc Twoj maz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
o rany hmm--------------> a jak ty dowiedziałas sie o zdradzie i jaka byla twoja reakcja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
mini hunter ------------> dobra zapytam obiecuje ale dawajcie rade na to jak bedzie sie wykrecal itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
sprawdzilam jego komorke,tam byl sms i do niej zadzwonilam i pogadalam z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Ty znasz swojego narzeczonego...znajdz dzis spokojna chwile,jak male usnie,powiedz,ze chcesz powaznie pogadac..... Patrz mu w oczy.Powiedz,ze chcesz przed slubem szczera rozmowe. Mysle,ze jak bedziesz mu patrzec w oczy to gdyby mial cos do ukrycia zauwazysz tzn.zmiesza sie. Ja bym wolala znac prawde.Nie wiem jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Moja reakcja? Bylam w szoku.Do dzis ciezko mi z tym. Napisz co wyniklo z rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
skończyło sie kłótnią i wyzwiskami ....., nie usłyszłąam ze zdradzil ani ze ma zamiar usłyszłąam ze mnie nienawidzi niechce za mna mieszkac i niechce slubu, cała sie trzese nie dam rady nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mini hunter
usłyszłąam ze mnie nienawidzi Szkoda mi Cie biedulko , jak można powiedzieć że się nienawidzi ukochaną osobę tylko dlatego że zadała szczere pytanie? :( Nie płacz słoneczko ( podaje chusteczke) ;) Ten bydlak ma coś ewidentnie z psychiką.... Napisz co jeszcze wygadywał zacytuj jego wypowiedzi , może coś wyłuskamy na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany hm
Jak facet zdradzi to ktory ma tyle odwagi by sie do tego przyznac ? Ta jego reakcja dziwna i zastanawiajaca. Nawet jak nie zdradzil to jak on sie zachowuje ??? Moge Ci tylko powiedziec-NIE PRZEJMUJ SIE ! Mam nadzieje,ze Cie teraz przeprasza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
Wyszłan po tym wszytskim z domu upilam sie mimo ze nienawidze alkocholu jestem rozdarta jego słowa rozrywały mnie jak garnat ......chece sie czuc kochana marze o tym a atk naprawde tego nie czuje z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu facet
Przeczytałem cały wątek i zgadzam się niestety z mini hunterem. Mam swoje lata i trochę doświadczenia. Zazwyczaj powiedziałbym, że to wszystko bullshit i możecie sobie te rady w d... wsadzić, bo nie sposób powiedzieć zdradza/nie zdradza na podstawie paru postów jednej strony. Tu jednak są typowe przyczyny i typowe objawy dla faceta "niewyszumionego". To naprawdę nie jest ważne czy już zdradza, czy jeszcze nie. Jak pisał mini hunter: związek doświadczonej seksualnie (nawet trochę) kobiety z młodym meżczyzną bez doświadczenia to proszenie się o kłopoty... Oczywiscie nie masz 100% ani nawet 90% pewności. Zawsze są wyjątki. Ale słabszy psychicznie mężczyzna bedzie czuł się sfrustrowany i poniżony tym, że Ty byłaś jego jedyną partnerką a sama miałaś innych partnerów. Nie pytaj dlaczego. Po prostu przyjmij, że tak jest. Taki facet będzie najczęściej szukał potwierdzenia swojej męskości w zdradzie. A to co piszesz pozwala przypuszczać, że dotyczy to Twojego partnera. Bo ja, inaczej niż przedmówcy, ośmielę się zinterpretować jego słowa nie jako próbę sondowania co Ty powiesz na zdradę. Przecież po paru latach z Tobą, i Twoich poprzednich doświadczeniach, on doskonale wie co Ty myślisz i zdradzie! On po prostu chce żebyś Ty wiedziała że on zdradza albo MOŻE zdradzić w każdej chwili. Niezależnie od tego czy to naprawdę zrobił. Ech... i znów wiem, że robisz duże oczy ze zdziwienia ;) Czemu facet, który nie zdradził miałby chcieć żebyś Ty myślała że to zrobił? Ano po to, żebyś widziała w nim mężczyznę przez duże M, samca, który jeśli chce, to może mieć inną kobietę. Żebyś nie czuła się lepsza bo miałaś wcześniej innego faceta. Cholera, cieżko to wytłumaczyć komuś, kto psychicznie jest tak odmienny jak kobieta :) Ja potrafię zrozumieć taki sposób myślenia. I teraz kolejna ciekawa rzecz: jeśli mini hunter i ja mamy rację, to np. zapewnienia z Twojej strony, jak to mu ufasz że Cie na pewno nie zdradzi i jak bardzo cenisz to że nigdy nie miał innej kobiety, działają na niego odwrotnie. Są jak szpila przypominająca mu, że jest pipą i wiernym frajerem. (znów oczami wyobraźni widzę Twoje otwarte ze zdziwienia usta ;) Jeszcze raz na koniec: on nie musi Cie zdradzić. Może, jeśli nie bedzie miał okazji (np. napalonej koleżanki w delegacji), być Ci wierny przez lata. Możesz przeciwdziałać. Ludzie są różni. Ale jest duża szansa, że w różnych sytuacjach, w czasie kłótni np. może to z niego wychodzić i doprowadzać Cię do płaczu, szczególnie jeśli nie będziesz znała przyczyn. A jeśli on zdradzi parę razy, może poczuć się spełniony jako mężczyzna, jak pisał mini hunter: rachunki zostaną wyrównane. Będzie pewniejszy siebie i być może nawet Ty niczego nieświadoma, byłabyś szczęśliwsza z takim "naprawionym" facetem. Obawiam się jednak tego, że on świadomie lub podświadomie będzie chciał "wpadki", będzie chciał żebyś się "przypadkiem" dowiedziała o innej kobiecie. Nawet wymyślonej ;) Szczególnie jeśli jest to młody człowiek. Starszy, doświadczony, stabliny psychicznie i emocjonalnie facet nawet jeśli zdradza to ostatnie co robi to rozmawia ze swoją żoną (ani z kolegami) o tym jaka to zdrada jest ok. Po prostu nic nie mówi ciesząc się i żoną i kochanką. Tak, zgadzam się - to jest chore co opisałem. Ale taka jest często psychika facetów (niektórych oczywiście). Wy, kobiety też macie zachowania i reakcje dla nas niewytłumaczalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
matkooo jakiego mam kaca ale psychicznie czuje sie lepiej do po prostu facet -----> zdrada nie jest dla mnie nowoscia wiec ja to wszytsko dobrze rozumiem co ty piszesz ale wydje mi sie to zachowania potencjalnych facetow bardzo dziecinne to jak z autami w piaskownicy kto ma lepsze kto ma wiecej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tam u Ciebie nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam sie nie wpier...
Haloo! co u Ciebie, podjełas decyzje co do slubu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko sex
nie podjełam jeszcze wszytsko dzisiaj wieczorem sie wyjasni napewno napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×