Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katerinkaa

Może wy mi co poradzicie i opinie na temat BRW

Polecane posty

Gość katerinkaa

Szukam niedrogich mebli do sypialnia. Interesują mnie sklepy w warszawie i pod warszawą. Jakie macie opinie na temat mebli z BlackRedWhite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w pokoju komplet mebli tej firmy. Są bardzo przyzwoite, po dwóch latach prezentują się dalej ładnie, nic się nie pokrzywiło, nie zniszczyło, choć zdarza się, że drzwi szafek lekko "siadają", ale to kwestia dokręcenia śrubokrętem tego mechanizmu, który jest odpowiedzialny za otwieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domusss
ta firma produkuje rzeczy bardzo roznej jakosci i cenie wiec trudno tak porownac:o kiedys znajomi kupili jakies tanie mebelki tej firmy i bardzo szybko zniszczyły sie blaty szfek i zepsuły sie takie prowadnice do wysuwania szuflad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfbgfjn
po 2 latach oceniasz meble? moje meble z "niefirmowego" sklepu maja po 10 i wiecej lat i wygladaja bardzo dobrze a ty po 2latach oceniasz... wedlug mnie te tansze wersje nie wygladaja zbyt solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasiostry
Mam zestaw POP od 8 lat. O zakupie zedecydowała ilośc dostępnych elementów zestawu i cena. Niestety, meble te są fatalnej jakości, nie policzę już ile razy były klejone szuflady, wymieniane śrubki, dokręcane zawiasy i montowane na nowo całe kawałki. Niedawno cała szafa bez żadnych przenośni zwaliła mi się na głowę. Ani jedna szuflada nie domyka się całkowicie, wszystkie drzwiczki są wykoślawione w dodatku na dużych powierzchniach są wyraźne przebarwienia. Odradzam serdecznie. Dla porównania, meble Forte, kupione pół roku wcześniej za podobne pieniądze spisują się doskonale więc nie jest to kwestia nieumiejętnego montażu czy nieprawidłowego użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aslan
Ja sobie wybrałam meble z Voxu - chyba nieco lepsze od BRW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już niejeden mebel BRW i muszę powiedzieć , że jak za te pieniądze to są całkiem niezłe. Składa się je bardzo dobrze, ja nie mam żadnych problemów z szufladami itd.. Myślę , że meble BRW z płyty mdf (jak również innych firm) nie posłużą dłużej niż 15 lat (no chyba , że obchodzi się z nimi jak z jajkiem). Jeśli ktoś planuje zakup mebli na dłużej niż 15 lat , lepiej niech zainwestuje w meble z litego drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertylkj
Ja mam i za te pieniadze sobie chwalę... Jedynie poradziłabym Ci kupowac meble bez prowadnic kulkowych(niby bardziej nowoczesne, ale mi się już dwa razy wysypały wszystkie kulki i trzeba było wymieniać). Zmieniłam na zwykłe prowadnice na kólku i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×