Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marta2078

chce wyjechac z dzieckiem

Polecane posty

Gość marta2078

Witam wszystkich Mam 30lat,i 10letnia corke. chcialabym wyjechac do pracy za granice,razem z CORKA ,na jakies 3 lata. Do tej pory wyjazdzalam sama,najdluzej na 4 miesiace,do prac sezonowych.... Nie chce juz zostawiac corki samej. Nie mam jednak zadnego punktu zaczepienia-chodzi o polska szkole dla corki,gdzies blisko zatrudnienia.. Moglabym jeszcze zabrac ze soba jedna osobe,aby rachunki dzielic na polowe... Czy jest ktos ,kto moglby mi pomoc?,ktos kto tez pracuje za granica i ma ze soba dzieci,ktore ucza sie w polskiej szkole? Nie boje sie pracy fizycznej(nie znam jezykow obcych...),jestem uczciwym czlowiekiem i nie potrzebuje luksusow. Prosze o odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2078
nikt mi nic nie napisze....? prosze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sulka
Nie przejmuj się polską szkołą, weż podręczniki i sama jesteś w stanie pomóc dziecku na poziomie IV czy V podstawówki moja znajoma wyjechala, dziecko świetnie sie w belgijskiej szkole zaaklimatyzowało, bo tam poziom edukacji jest taki ze twoje dziecko 10 letnie bedzie sie tam bawiło i uczyło tabliczki mnożenia, a jak cos wiecej to sama z nim posiedzisz, sa podreczniki, materiały a nawet programy multimedialne aby nie bylo do tylu za polskimi dzićmi to dużo lektur, czytania, pisania polskiej ortografii i matematyka, bo inne przedmioty nadrobi a jezyki to bedzie mial opanowane że jak wroci to bedzie w szkole błyszczał...czy błyszczała o ile bedziecie chcieli wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta2078
corka tu w Polsce uczy sie bardzo dobrze,ma swiadectwo z paskiem. Ale ja nie znam ani niemieckiego ani angielskiego....corka dopiero sie uczy... Boje sie ze beda problemy z rozszyfrowaniem POLECENIA a co dopiero ze zadaniem.... czy sa wogole Polskie szkoly za granicami naszego kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marty2078
popytaj w kuratorium, bo tam przeciez z reguly szukaja nauczycieli do pol.szkol Zobacz w necie, moze jest jakies forum na temat pracy w Belgii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×