Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dentysta w krakowie dla dzieci

poszukuje sprawdzonego dentysty dla dziecka w krakowie

Polecane posty

Gość gość
My już od paru lat rodzinnie chodzimy do Studia SE+ na batorego, dzieci tam miały nawet aparaty robione, super klinika stomatologiczna, koniecznie sobie ją sprawdz - http://www.studiose.med.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no my własnie tez trafiliśmy na Batorego do Studio Stomatologii Estetyczne SE+, córeczka zachwycona trafiła na przemiłą Panią dr, a ja zapisałam sie na wybielania Beyond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Dentist to wielki plus dla nich za to ze można leczyć zęby u najlepszych specjalistów w taki profesjonalnej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAjonka

Długo szukałam odpowiedniego stomatologa w Krakowie dla moich dzieci. I w końcu z polecenia trafiłam na stomatologię dr Cichonia. Jest bardzo miło, fajne podejście do dzieciaków. Pani Sylwia Zaliwska ma doskonałe podejście do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemba

Właśnie u dr Cichonia jest fajny stomatolog dziecięcy. Moje dzieciaczki przestały się bać tam chodzić i już leczenie zębów nie jest żadną udręką. Także jest to bardzo fajny lekarz dziecięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety stomatologiczne Lux Med. Korzystamy z ich oferty w ramach pakietu Komfort i jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Lepszego ze scandinawian clinic. Ma super podejście i jest wybitnym specjalistą, razem z synem zawsze z uśmiechem wracamy do niego. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×