Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsyit

160 cm i 73 kg to dużo?

Polecane posty

Gość kwiatuszek94
no niestety tak ;p 73 kg to dużo dla osoby która ma 171 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsyit
Dlatego od dzis rozpoczęłam dietę-plus tabletki alli, już kiedyś udało mi się schudnąć 12 kg, po ciąży kg niestety wróciły czuję się fatalnie Najgrszy mam brzuch-otyłość brzuszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfdfsfd
Ja waze 57 przy tym samym wzroscie i chce schudnac 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokja
Dużo. Ja też mam 1,60cm ale ważę 29kg mniej. Wiem, że to trochę za mało, przy 1,60 to tak 50-56 wydaje mi się najlepszą wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 163 i 52 kg....i wydaje mi się za dużo o conajmniej te 2 kilo....ale końcem września robię 10-dniową głodówkę...zobaczymy czy coś zrzucę przy tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa...ona
ja ważę 48 i jest idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie stosuj drastycznych diet, ale staraj się jesc mniej na noc, itp. Im szybciej schudniej, tym większa szansa że równie szybko przytyjesz. Wg mnie najlepiej chudnac 1 kg na miesiąc. To i tak jest zresztą szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta...ona
1kg na miesiąc to dużo? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati2
hej!ja mam 173 cm i ważę 66 i czuje sie dobrze, wczęsniej ważac 72-73 nie byłam gruba ale taka akurat...na granicy!nie sugeruj sie ile kto waży przy Twoim wzroście, bo to jak wyglada sie zależy tez od budowy, masy kości...nie załamuj sie, jedz mniej, ogranicz słodycze, pij duuużo wody niegazow. i ćwicz...same spacerki dają efekty....jeżeli masz ochotę to rób dania na parze...ja dzieki takiej metodzie, potrzebnej podczas karmienia zgubiłam w bardzo szybkim czasie 15 kg ciażowych plus jeszcze 10....obecnie po ponad 2 latach od porodu ważę 7 kg mniej niz przed ciążą....piszesz, ze po porodzie kg wróciły, napisz jak długo jestes po, czy karmiłaś, czy zauważyłaś, że po odstawieniu od karmienia zaczełas tyc (ja tak mialam przez pewienokres, ale wszystko wróciło do normy) i czy zauważyłaś jakies błędy, które spowodowały to że nabrałaś kg...? wszystko będzie dobrze zobaczysz....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobeczek666
dsyit nie sluchaj ich ja tez mam 161 cm, 73 to rzeczywiscie troche duzo, ale 64 juz by bylo ok, a 60 juz wogole;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfj
te tyle waże i mam tyle wzrostu. Narazie chce szybko zejść do 65 a później już powoli i zdrowo do 55;) Przy tej wadze wyglądałam najlepiej;) przy 50 byłam już chuda, przy 43 byłam okropnie chuda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×