Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koniecstazuuu

kogo z was nie zatrudnili po odbytym stazu z pup

Polecane posty

Gość koniecstazuuu

? czy w pup pytali sie was dlaczego was nie zatrudniono?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłam stażu ale mi się wydaje ze wiekszość ludzi nie zatrudniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie takj jest jak piszesz leffe.,... Po co mają zatrudniać, skoro biorą nowych stażystów? Niestety taka jest polityka. Fajnie mieć darmowego pracownika, któremu płaci PUP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdddqdqdqdqd
prawda jest taka ze pracodawcy podpisuja w PUP deklaracje zatrudnienie wiec powinni za to odpowiadc jesli was nie zatrudnia wiec prosze isc do PUP i powiedziec swoje bo tak nei powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz we wniosku mozna wpisac czy zatrudnia po odbytym stazu czy nie, badzmy szczerzy. mala grastka pracodawcow zatrdunia po stazu. niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma tyfus plamisty
Ja jestem po starzu, teraz robie w kadrach na bemowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaa84
mnie zatrudniono na pół etatu i za najniższą krajową. .znalazłam sobie coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta.1.
witajcie moi mili, chcialabym sie dowiedziec jak to jest z tymi urzedami pracy, bo mam zamiar sie tam udac ;) jestem po studiach i obecnie szukam pracy, jesli zglosze sie do PUP-u to na poczatku zawsze oferuja staz czy jest mozliwosc ze bedzie jakas oferta stalej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malakaisia
mnie pytali daczego mnie nie zatrudnili - powiedziałam że tego nie wie nikt. Jezeli firma deklarowała że zatrudni to pup daje taki papierek na którym szef musi wyjaśnić dlaczego nie zatrudnił. Nie mogą tam napisać że się ktoś nie nadaje bo wystawili pozytywną opinię (przeważnie tak jest). Dlatego zwalają na kryzys. ...Taka fajna wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×