Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiatraczekkk

co zamista orkiestry i dj-a

Polecane posty

Powiedzcie mi dziewczyny, kuzyn męża planuje ślub w przyszłym roku ale nie ważne. Parę dni temu troszkę żeśmy sobie pogadali na temat i ma być normalne wesele w jakiejś restauracji, wszystko niby tak jak na weselu. No i ktoś zapytał czy będzie orkiestra, oni mówią ze nie chcą, ja się spytałam czy będzie Dj oni mówią ze też nie chcą, więc zapytałam co będzie a oni nie wiem czy żartowali czy nie ale mam nadzieję że żartowali ale mówili, że nic nie będzie. I teraz pytanie, czy spotkaliście się z czymś innym niż właśnie DJ, zespół, no jeszcze ewentualnie magnetofon do tego, albo wogóle bez muzyki, słyszałam jeszcze o kwartetach smyczkowych. I jak wyglądało takie wesele? Może byc tak że "nic" nie będzie? Sorry jeśli temat głupi ale na prawdę mnie to zastanawia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mojego brata jego szwagier
przyniosl plyty, odtwarzacz i sprzet naglasniajacy byl na miejscu i byla swietna zabawa do samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie myślałam że może z jakiegoś sprzętu będą poszczać muzę ale jakoś mi to do nich nie pasuje już prędzej ten kwartet smyczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli kwartet to
profesjonaliści, to moga na przyjęciu grać nie tylko kawałki "do kotleta", ale też walce Straussa dla tradycjonalistów + standardy jazzowe dla wszystkich. Do potańcowania, oczywiście. Może jest ciut ciszej niż przy wzmacniaczach, ale może być naprawdę sympatycznie + klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludwik 16
Byłem fotografem na przyjęciu weselnym (skromnym- 30 osób) w bazyliszku i była zamówiona orkiestra, była zabawa na całego, na sąsiędniej sali było podobne wesele, gdzie posrańcy nie zamówili muzyki i nie mogli zatańczyć pierwszego ani żadnego tańca. Poprosili młodych z mojego wesela, czy orkiestra może im zagrać, zgodzili się, w zamian dostali jakiś toast. Najlepiej zabrać na wesele mpchoojki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×