Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emili100

Mam przepis na wspaniałe frytki

Polecane posty

Gość Emili100

Od pewnego czasu szukałam przepisu na przygotowanie mrożonych frytek. Przeważnie smażyłam je na niedużej ilości oleju, po czym otrzymywałam strasznie tłuste oraz nierównomiernie zarumienione frytki. Jeden bok był brązowy, drugi żółty. Wpisałam w google hasło: przepis na frytki. Otóż okazał się bardzo prosty: frytki należy smażyć na głębokim oleju. Na początku bałam się że wyjdą strasznie nasączone tłuszczem. Nalałam go na wysokość frytek (ok 1 cm) Były rewelacyjne! W środku zero oleju. Całe były złote, miały taki jednolity kolor. Z wierzchu były chrupiące a środek miękki. UWAGA: przypominam aby nie jeść ich prosto po nałożeniu z patelni! Najpierw należy położyć je na ręczniku kuchennym i "wytrzeć z tłuszczu" (W moim przypadku były to frytki, proste mrożone z Biedronki) POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales ameryke odkryla
logiczne ze frytki sa najlepsze z frytkownicy czyli smazone na glebokim oleju. Ja smaze tylko we frytkownicy i nie bawie sie z patelniami i staniem przy nich zeby sie nie przypalily :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no aleeeee
frytki zawsze zmazy sie w glebokim tluszczu :o -> frytkownica no chyba ze w piekarniku ale tych nie lubie dokonalas przelomowego odkrycia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykaaaaaaaaaaa
Naprawdę???? Na głębokim oleju????? och, jakie odkrycie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkijuhnbg
kup sobie z Carfura ,sa lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaaaaa
ja jako już jako dziecko kiedy smażyłam frytki wiedziałam że trzeba to robić na głębokim oleju :/ nigdy mi do głowy nie przyszło że można to robić inaczej... a frytki wychodzą najlepsze kiedy zrobi się je samemu z ziemniaków. a jeśli chce się otrzymać chrupiące frytki przed włożeniem do oleju należy je sparzyć wrzątkiem , pycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smażcie sobie te frytki nawet tonami, ale jedzcie je sporadycznie, a dla swych dzieci .... najlepiej ..... zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×