Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukampracy

Czy są jakieś strony z ofertami pracy dla osób bez doświadczenia?

Polecane posty

Gość Szukampracy

Mam 19 lat i potrzebuję pracy, jednak wszędzie oczekują doświadczenia. Czy są jakieś strony gdzie znajdę oferty dla takich osób jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukampracy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonkaa
Zapraszam do współpracy z firmą AVON.Nie wymagamy żadnego doświadczenia jedyny warunek to ukończone 18naście lat , chęc do pracy i mocny charakter.A można naprawde dużo zarobić .Oprócz propozycji konsultantki możesz być również liderem sprzedazy i szukac osob chetnych do współpracy zarabiajac od sprzedaży calej grupy! Jest wiele koszyści duże zarobki i ciągły rozwój! przywileje lidera: -wszystkie nowości z poprzedzającego katalogu po bardzo niskich cenach -bankiety, konferencje , wyjazdy - liczne , wysokie bonusy pięniężne -każdy lider otrzymuje komórke,laptopa oraz docelowo BMW1 za osiągnięcie poszczególnych poziomów -konkursy -wycieczki zagraniczne i wiele innych KOntakt: Marta lider zespołu gg4161578 e-mail swimka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukampracy
Mi jest potrzebne prawdziwe stałe zatrudnienie ze stałym zarobkiem. Nie mam czasu na bawienie się w konsultantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukampracy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich stron nie ma. przewaznie wazne jest tez jest wyksztalcenie, a Ty majac lat 19 nie masz skonczonych studiow moim zdaniem idealnym dla Ciebie rozwiazaniem beda banki pracy tymczasowej - tam szukaja osob na zastepstwo, na jakis okres lub pracy dorywczej. ale z tego co wiem, od osob ktore z tego korzystaly, czesto firmy zatrzymuja sobie takich pracowniko jak sie sprawdza no i zdobedziesz jakies doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avonkaa
Ja nie mówie o bawieniu się w konsultantke to jest propozycja bycia szefem i rozwijanie grupy z tego moze byc duzo pieniedzy. Tzw marketing wielopoziomowy .Czasem ludzie są ślepi, pienidze na nich czekaja ale do roboty malo kto sie wezmie! Wszyscy wybrzydzają a robić ni ma komu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clauddiiia
idź do agencji pośrednictwa prcy takich jak np work expres tam znajdziesz prce bez doświadczenia np jako kasjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukampracy
mam maturę i zaczynam studia w listopadzie. Praca dorywcza nie wchodzi w grę bo będę musiała się sama utrzymywać. Stąd potrzebna mi stała, pewna praca. Bo jak ją stracę to wyląduje na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu pracodawców chce przyjąć
studentów bo ma z tego tytułu mniejsze koszty (zus) na pewno załapiesz się na pracę w sklepie w biurze może być ciężko - ale jak dobrze poszukasz to może się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i nie słuchaj ściem
o "marketingu wielopoziomowym" - to gówno dla totalnych jeleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukampracy
Wiem, ze to dla jeleni bo kilka moich koleżanek w tym robiło...to bardziej zabawa dla nastolatków, którzy chcą dorobić (i dobrze wiem, że szansa zostania tzw. liderem jest zerowa, nie mówiąc o darmowym BMW:D). Dziekuje wszystkim za pomoc. Moje ostatnie pytanie to czy, przeprowadzając się do innego miasta mogę zarejestrować się w tamtejszym urzędzie pracy, będąc zameldowaną nadal w mieście, w którym mieszkałam wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×