Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaazzzuhnunu

zle sie z tym czuje i strasznie mi wstyd

Polecane posty

Gość onaaazzzuhnunu

juz nie wiem co robic nie stac mnie na operacje w sumie bałabym sie zeby czegos nie schrzalnili;/ boje sie i wstydze rozebrac przed moim chłopakiem jak juz zdejmuje przed nim stanik to tylko na lezace nie wstaje i nie iusiade moje zycie sexualne jest naprawde ubogie przez to ze mam ogromne obwisłe piersi i mimo ze mam zaledwie 20 lat sa takie od kiedy pamietam smarowałam sie kremami balsamami serum cwiczyłam itp i nic zero poprawy zeby oddac to o czym mowie wklejam podobne do moich piersi starszej osoby;/ chociaz jak dla mnie sa identyczne http://kobieta.wp.pl/gid ,11382306,img,11382367,kat,52556,galeriazdjecie.html?T[p age]=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuu...........
ni masz golarki maszynki zgul tym czym golisz pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzzzz
nie widzial mnie w całej okazałosci;/ jest ze mna 2 mc dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaMinola
To masz kiepskiego faceta. Ja mam też swoje kompleksy. Małe cycki i trochę za dużą dupę :) Wstydziłam się strasznie przed moim pierwszym facetem, szczególnie mojego tyłka. Obiektywnie wiem że nie jest ten tyłek najgorszy ale miałam problem. Ale ten chłopak był naprawdę mądrym gościem. Wiedział że się wstydzę więc już dużo wcześniej często dotykał mojej pupy, całował ją, powtarzał że strasznie mu się podoba i go podnieca aż sama w to uwierzyłam :D Od czasu tego chłopaka już się nie wstydzę :) Ba, teraz uwielbiam jak się moją pupę pieści :p Znajdź sobie innego chłopa. Bo ten najwyraźniej jest kiepski skoro nie potrafi Cię "odwstydzić" Bo jak można wstydzić się czegokolwiek przed facetem z którym sypia się regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×