Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

z poznania 23

Pracuję w salonie masażu erotycznego, boże faceci są zboczeni na maksa

Polecane posty

chciało mi się i wyobraź sobie ze na to się czeka 3, 5 miesięcy, złozylam dokumenty w maju, dopiero 2 dni temu dostałam decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem po co zalozylas ten topik - skoro sama sie usprawiedliwiasz chyba po tej pracy bardzo nienawidzisz mezczyzn i chociaz troche chcesz sie na nich odegrac, ale robiac to i oklamujac partnera, wcale nie jestes lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiko
co robisz z w Polsce ? W Rosji nie ma pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zło powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko trzymajta mnie
a walenie konia obcemu facetowi to nie kurewstwwo, no przestan.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik trwa i TRWA MAĆ
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ona teraz nie szanuje mezczyzn, a wymaga zeby ja szanowano, chce zrozumienia - i nie widzi swojej zadnej winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to nie lubie
takiego pierdzielenia, robi dokladnie to samo co w agencji, faktycznie ze gosciowi zwali konia w rekawiczkach to ja usprawiedliwwia, hahahah, takim tokiem myslenia to ja dzisiaj zalze rekawiczki, wezme kondoma wyrwe hipotetycznie jakas laske, bzykne ja w rekawiczkach i kondomie no i co, bede ok, nawet nie zaliczy mi sie to jako zdrada hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu (przynajmniej mi) nie chodzilo o to zeby jej dowalic tylko zeby cos do niej dotarlo - bo dla niej walenia konia obcemu facetowi to praca jak kazda inna i nie widzi w tym nic zlego, ani nie porownuje tego z puszczaniem sie, no i oklamuje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parodia
zenada i tyle ale ładnie tej kurwie pojasnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się skojarzyło; kiedyś był film dokumentalny o prostytutkach. jednej z 'bohaterek' reporter zadał pytanie: "czy dopuszczasz możliwośc wyjścia za mąż za swojego klienta"? a co ona na to? otóż :) !!! :D : "czy pan ogłupiał? wszyscy klienci to zboczeńcy, a ja chce porządnego faceta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem na takiem masażu
i było fajnie, tylko ze byłem nie w pseudo salonie - agencji, a w bardzo porządnym gabinecie, a to ze miałem problemy seksualne, to poszedłem, nie maiało to nic współnego z erotyką, tylko masażystka zrobiła tak, że pozniej zaczał mi w koncu stawac to tyle praca jak kazda inna, giniekolog tez ma do czynienia z cipą, to co jest od razu kurwiszonem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista.pl
POLKA JĘZYK JEST TRUDNA :D Pewnie dlatego trudniej ci o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymiole
dla mnie to co robi ta pani jest pracą jak każda inna,nie ma powodu żeby się czepiać.a okłamywanie faceta to dlatego,że w tej chorej kulturze funkcjonuje np zazdrość(jakby było czego zazdrościć-to przecież tylko zabieg),mojej dziewczyny bym się nie czepiał gdyby tak pracowała,jedne pracują w banku czy sklepie a inne w masażu masaż nie jest usługą seksualną,a czy onanizowanie kogoś w rękawiczkach to koniec świata?to raczej winni się powinni czuć ci co korzystają niż ci co wykonują dziewczyna z czegoś też musi żyć a że niewiele potrafi to robi to co jest dostępne,widać kierunek który studiowała nie otworzył jej drzwi do ciekawszych zajęć(jakaż to reklama uczelni-powinno się ogłosić w prasie,że po ukończeniu uczelni tej a tej ląduję się w salonie masażu erotycznego,taka uczelnia wtedy zbankrutuje co będzie z korzyścią dla kraju,wykładowcy na takiej uczelni są o wiele mniej pożyteczni od tej pani jak myślę po co sobie wkręcasz poczucie winy?raczej rzuć to najszybciej jak się uda,żałuj i się nie oglądaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymiole
a dlaczego wy to porównujecie z puszczaniem się?masaż erotyczny to masaż erotyczny-kobieta się puszcza gdy pozwala na odbycie z nią stosunku i nie wcześniej praca masażystki czy striptizerki jest poza kwestią puszczania się jak na moje pojęcia-to coś innego dla mnie robienie problemu z nagości jest dziwne,gdyby się rozpowszechnił naturyzm toby zdechły striptizy i tym podobne wykwity rosnące na pograniczu wstydu i podniecenia-nagość nie powinna podniecać wyjąwszy jakieś jednoznaczne sytuacje,przecież są kraje gdzie ludzie podchodzą do nagości bardziej normalnie tzn.wstyd dotyczy sfery seksu i tylko seksu a nie nagości z drugiej strony nigdy bym się nie poważył walczyć z naturalną wstydliwością i wyzywać jej od "pruderii"-wstyd jest instynktem jak każdy inny,ludzie naszej rasy odczuwają wstyd nagości silniej niż ludzie innych ras i jeśli ktoś się wstydzi toja to w 100% uszanuję i to jest dla mnie ok,ale żeby komuś narzucać kulturowymi tabu wstyd gdy ten go nie czuje?to jakby narzucać jedzenie kotletów komuś kto ich nie lubi-kto chce być nago niech sobie będzie a kto się wstydzi niech się rozbiera ale nie róbmy z tego idiotycznego sporu tylko niech każdy idzie za swoim indywidualnym, odczuciem do którego ma pełne prawo-jest źle jeśli nadzy wyzywają ubranych od tekstylnych a ubrani nagich od zboczeńców-to mi przypomina śmieszne dziecinne spory o wyższości dziewczynek nad chłopcami albo odwrotnie,osobiście jestem za indywidualizmem-twoje ciało,twoja sprawa,rób co uważasz i nie wchodź w drogę drugiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymiole
napisałem "a kto się wstydzi niech się rozbiera"a miało być-"a kto się wstydzi niech się nie rozbiera"-niechcący zjadłem nie i to zmieniło sens mej wypowiedzi na inny niż zamierzyłem,przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k kmn
a obciagasz im sama reka czy uzywasz tez ust ??? musis miec jakis kapy couch , czy zrobic co kolwiek by tmu facetowi chociaz jakos stanal ten fiut :P facet ktory godzi sie na to by jego kobeita tak pracowala musi sam nie byc wporzadku, co sie dziwisz ze cie zdradzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaż poznań
Witam jestem młodym masażystą z poznania, który w ramach praktyk wykona masaże relaksujące. Ponadto jeżeli jakieś panie będą zainteresowane mogę wykonać masaż erotyczny. Dojeżdżam do Ciebie a co najlepsze jedyny koszt jaki musisz ponieść jest kupno oliwki. Jeśli Cię zainteresowałem pisz na meila masazdlakazdego@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CH facetom w D
wy ludzie pojęcia o masażach erotycznych nie macie!!! to od kobiety zależy na co sobie pozwoli i to ona może ustalać zasady! np co do czystości-bardzo łatwo jest to kontrolować, wystarczy, że kulturalnie się pana zaprosi pod prysznic przed każdym masażem, można z nim wskoczyć i ładnie z grą wstępną w mydlinach zacząć zabawę, a i co do walenia komuś ręką- to jest to najzupełniej zbędne, bo w takim masażu chodzi o to, ze gdy jest slisko ( to podstawa masażu) i ciepło, to klient dochodzi pod wpływem ruchów i ocierania się nagiej kobiety....zero lachy ciągniętej ustami czy ręki!!!!!! klient nie powinien też wkładać kobiecie nigdzie paluchów, bo to nie o to chodzi, ludzie, którzy przychodzą na coś takiego, muszą wiedzieć, że to nie na walenie przychodzą, tylko, aby się odprężyć.....Pamiętajcie drogie koleżanki, że to od was zależy na co sobie pozwolicie i gdzie ustaliliście granicę... pozdrawiam wielbicielka masażu nuru (śliskiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieokiełznany fan celulitu
Jestem zniesmaczony tym podszywem bez polotu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałąm wszystkich wpisów, ale czego ty się dziewczyno spodziewasz? Pracujesz w miejscu, do którego przychodzą sfrustrowani, niezaspokojeni panowie, w dodatku bez kasy, bo pewnie usługa u was jest tańsza niż w agencji. Czysty, zadbany i nie "zboczony" facet raczej znajdzie sobie dziewczynę i nie będzie musiał chadzać do takich przybytków. A tobie zostaje klientela, która z jakiegoś powodu kobiety nie ma i z jakiegoś powodu nie ma kasy na prostytutkę w agencji. Cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×